×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Philips auto-onderdelen
Categorieën
- Dagrijdlampen
- Gereedschap
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, bochtenlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Gloeilampen set
- Motorlampen
- Verlichting
×
724 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp, mistlamp Philips 11498RU60X2
LED, rood, BA15s
11498RU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 47,54
€ 47,54
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 11499CU60X2
2,5/0,5, LED, BAY15d
11499CU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 47,54
€ 47,54
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, remlicht Philips 11499RU60X2
2,5/0,5, LED, rood, BAY15d
11499RU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 47,54
€ 47,54
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11854CU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854CU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11854U30CWB1
0,6, LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854U30CWB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
€ 20,09
€ 8,64
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11854WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11860CU31B1
0,8, LED, SV8.5-8, FEST 30 mm
11860CU31B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 6,49
€ 6,49
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11860CU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 30 mm
11860CU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11860WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 30 mm
11860WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866CU31B1
0,6, LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866CU31B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 6,49
€ 6,49
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,95
€ 9,86
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Philips 11961AU60X2
LED, W2.1x9.5d, geel
11961AU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
€ 22,32
€ 22,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961CU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961CU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 22,32
€ 22,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961WU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961WU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961XU60X2
0,7, LED, W2.1x9.5d
11961XU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 11972U50CWX2
LED, PX26d
11972U50CWX2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 159,95
€ 159,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 11972U90CWX2
LED, PX26d
11972U90CWX2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 205,95
€ 205,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 11972U91X2
LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
11972U91X2
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 199,95
€ 167,96
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12008C1
S3, P26s
12008C1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | S3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P26s |
€ 3,91
€ 2,82
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12036WHVB2
Miniatuur-halogeenlamp, H6W, BAX9s
12036WHVB2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H6W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
€ 36,61
€ 30,76
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Philips 12071B2
Glassokkellamp, WY21W, WX3x16d
12071B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, WY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
| Gloeilampkleur | Geel |
€ 13,21
€ 10,18
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12258LLECOS2
H1, P14.5s
12258LLECOS2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 16,26
€ 11,87
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12258SPC1
H1, P14.5s
12258SPC1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 8,22
€ 7,07
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12258WHVB1
H1, P14.5s
12258WHVB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 20,95
€ 20,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12258WHVSM
H1, P14.5s
12258WHVSM
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 41,95
€ 41,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12258XV+B1
H1, P14.5s
12258XV+B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 22,35
€ 18,77
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12336WHVB1
H3, PK22s
12336WHVB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
€ 18,96
€ 13,65
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12498B2 P21W Vision Philips 0730012
0730012
Onze signaallampen zijn favoriet bij grote autofabrikanten. Ze bieden de beste kwaliteit in hun klasse tegen een aantrekkelijke prijs. 2 stuks in blister.
€ 3,25
€ 2,37
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,32
€ 11,92
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,03
€ 20,90
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
