Philips auto-onderdelen
- Dagrijdlampen
- Gereedschap
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, bochtenlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Gloeilampen set
- Motorlampen
- Verlichting
0,9, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -3%
Aanpassing H7 naar LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
- -3%
Aanpassing H7 naar LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
- -7%
- -65%
1,3, 1,1, LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3, 1,1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
P27W, W2.5x16d
| Spanning (Volt) | 12,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | P27W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16d |
27/7, P27/7W, W2.5x16q
| Spanning (Volt) | 12,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 27/7 |
| Lamptype | P27/7W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
27/7, PY27/7W, W2.5x16q, geel
| Spanning (Volt) | 12,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 27/7 |
| Lamptype | PY27/7W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -14%
IP54, 20/12, IK07 (tot 2,0J), LED
| Beveiligingstype [IP code] | IP54 |
| Bedrijfsduur in Eco-modus tot [uur] | 12 |
| Bedrijfsduur tot [uur] | 3 |
| Batterijcapaciteit [mAh] | 2600 |
| Uitstralingshoek [°] | 110 |
| Lichtstroom in Eco-modus [lm] | 300 |
| Lichtstroom 2 [lm] | 1400 |
| Lichtstroom 1 [lm] | 2400 |
| Nominaal vermogen [W] | 20/12 |
| Spanning (Volt) | 240, 110 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Lamptype | LED |
LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d, P20d |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -16%
LED, WX3x16d, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
2,2, LED, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
LED, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
2,4/0,5, LED, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
2,5/0,5, LED, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
1,8/0,7, LED, rood, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8/0,7 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
2,5/0,5, LED, rood, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
1,8, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
1,8, LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
LED, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
LED, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -16%
LED, BAU15s, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
2,2, LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
