Philips auto-onderdelen
- Dagrijdlampen
- Gereedschap
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, bochtenlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Gloeilampen set
- Motorlampen
- Verlichting
- -13%
- -13%
- -10%
LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d, P20d |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
- -13%
LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -16%
3,3, 2,6, LED, W3x16d
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3, 2,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
3,5/1,6, 2,7/0,9, LED, W3x16q
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,5/1,6, 2,7/0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
2,7, 2,5, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,7, 2,5 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
3,2, 2,5, LED, WX3x16d
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,2, 2,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
LED, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 3500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
- -1%
Aanpassing H1 naar LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | Aanpassing H1 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
- -65%
LED, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 3500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
- -1%
LED, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 3500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
Aanpassing H4 naar LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Aanpassing H4 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
Aanpassing H4 naar LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Aanpassing H4 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
- -9%
Aanpassing H4 naar LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Aanpassing H4 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
Aanpassing H4 naar LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Aanpassing H4 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
3,2, 2,5, LED, BAU15s
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,2, 2,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
3,3, 2,6, LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3, 2,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
3,2, 2,6, LED, rood
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,2, 2,6 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
3,5/1,6, 2,7/0,9, LED, BAY15d
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,5/1,6, 2,7/0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
16/2,6, LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16/2,6 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Levensduur tot [uur] | 2000 |
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
0,9, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -3%
