Osram auto-onderdelen
- Achterlicht
- Achteruitrijlicht
- Dagrijdlampen
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Kabelverbinding
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Laadkabels
- Lamphouder
- Mistlampen
- Verlichting
- Verstraler
- Werklamp
- Zwaailicht
100/90, Gloeilampfitting, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100/90 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | SUPER BRIGHT PREMIUM |
- -48%
Gloeilampfitting, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 80 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE BOOST |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 80 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | SUPER BRIGHT PREMIUM |
- -59%
Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Gloeilampfitting, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H6W, BAX9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Box, P14.5s
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -42%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER UNLIMITED |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -30%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
- -19%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -43%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
- -34%
55/15, H15, PGJ23t-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -31%
60/20, H15, PGJ23t-1
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/20 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -57%
60/55, H19, PU43t-3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H19 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
45/40, R2 (Bilux), P45t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45/40 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -40%
35/35, HS1, PX43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL MOTORCYCLE |
- -60%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
PU43t-3, P43t, LED
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P43t |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
13/13, LED, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13/13 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® XTR |
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -48%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | X-RACER |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75/70, H4, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -58%
75/70, H4, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
- -29%
75/70, H4, Box
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, R2 (Bilux), Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, P45t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL SPECIAL |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
