Osram auto-onderdelen
- Achterlicht
- Achteruitrijlicht
- Dagrijdlampen
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Kabelverbinding
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Laadkabels
- Lamphouder
- Mistlampen
- Verlichting
- Verstraler
- Werklamp
- Zwaailicht
H11, Blisterverpaking, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | X-RACER |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H8, Doos, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H8, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | X-RACER |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER UNLIMITED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D3S (gasontladingslamp), Doos, PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® CLASSIC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D4S (gasontladingslamp), Doos, P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER UNLIMITED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
P21W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4A, Doos, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4A |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -41%
65/55, H13, P26.4t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65/55 |
| Lamptype | H13 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P26.4t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -35%
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -58%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H18, PY26d-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H18 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -51%
55/15, H15, PGJ23t-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -39%
60/55, H4, Doos, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Doos, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,2, W1,2W, W2x4.6d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | W1,2W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
55/15, H15, PGJ23t-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -39%
75/70, H4, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -64%
75/70, H4, Box
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
H11, Doos, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -41%
H8, Doos, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
