Osram auto-onderdelen
- Achterlicht
- Achteruitrijlicht
- Dagrijdlampen
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Kabelverbinding
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Laadkabels
- Lamphouder
- Mistlampen
- Verlichting
- Verstraler
- Werklamp
- Zwaailicht
Gloeilampfitting, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wy5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W3W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
Gloeilampfitting, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
27/7, PY27/7W, W2.5x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27/7 |
| Lamptype | PY27/7W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T4W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,5, LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PS19W, PG20/1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | PS19W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PS24W, PG20/3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PS24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/3 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R5W, Doos, BA15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aantal | 10 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
Gloeilampfitting, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SUPER BRIGHT PREMIUM |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | SUPER BRIGHT PREMIUM |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
100/90, Gloeilampfitting, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100/90 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL SPECIAL |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
100/90, Gloeilampfitting, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100/90 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | SUPER BRIGHT PREMIUM |
- -52%
Gloeilampfitting, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 80 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE BOOST |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 80 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | SUPER BRIGHT PREMIUM |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H6W, BAX9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, Box, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, P14.5s
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
- -19%
