Osram auto-onderdelen
- Achterlicht
- Achteruitrijlicht
- Dagrijdlampen
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Kabelverbinding
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Laadkabels
- Lamphouder
- Mistlampen
- Verlichting
- Verstraler
- Werklamp
- Zwaailicht
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, Doos, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -55%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | CLASSIC |
- -33%
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Blisterverpaking, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT RACER 110 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), Doos, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
- -49%
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER UNLIMITED |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, LED
| Bundeltype | Box |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving LG |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, W21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
R5W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HY21W, BAW9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | HY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAW9s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -22%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, Doos, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
HB4, Doos, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -47%
W2W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | W2W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -55%
35/35, HS1, PX43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL MOTORCYCLE |
- -61%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, Doos, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Doos, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
