Osram auto-onderdelen
- Achterlicht
- Achteruitrijlicht
- Dagrijdlampen
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Kabelverbinding
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Laadkabels
- Lamphouder
- Mistlampen
- Verlichting
- Verstraler
- Werklamp
- Zwaailicht
HB3A, Doos, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3A |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -32%
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
HB3, Doos, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -46%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | CLASSIC |
- -46%
21/4, P21/4W, Doos, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 10 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
T4W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, Doos, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -57%
H7, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LONGLIFE |
- -66%
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER UNLIMITED |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H27W/2, Doos, PGJ13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ13 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W21W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
HB3, Doos, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
W2W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | W2W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T4W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
PY21W, Doos, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
W16W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RY10W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | RY10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R5W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H9B, PGJY19-5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H9B |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJY19-5 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -24%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -41%
HIR2, Doos, PX22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H6W, BAX9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
