Ford Oliedrukschakelaar
1/4" x 18 NPTF, zwart, wit
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
| Druk (bar) | 0,5 |
M10x1, Met pakking
| Schakeldruk tot [bar] | 0,67 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
1/8" BSPT, zwart, Zonder pakking
| Schakeldruk tot [bar] | 0,4 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
M 16x1,5, zwart, Zonder behuizing, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,6 |
M 10x1, blauw, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M 14x1,5, zwart, Met pakkingen, OE
| Schakeldruk (bar) | 0,35 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Versie | OE |
| Voor artikelnummer | 2324051 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
M 10x1, grijs, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,9 |
1/8x28 BSP, Zonder pakking
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,2 |
1/4x18 NPTF, lichtblauw
| Schakeldruk (bar) | 0,60 |
| Schroefdraadmaat | 1/4x18 NPTF |
| Kleur | Lichtblauw |
1/4x18 NPTF, groen
| Schroefdraadmaat | 1/4x18 NPTF |
| Kleur | Groen |
| Druk (bar) | 0,25 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M16x1,5, zwart
| Schakeldruk (bar) | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
M 10X1, grijs
| Schroefdraadmaat | M 10X1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,9 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Voor voertuigen met hydraulische stuurbekrachtiging, OE, rechthoekig, M12x1,75
| Uitvoering | Voor voertuigen met hydraulische stuurbekrachtiging |
| Versie | OE |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
OE, 3/8" x UNF 24, zwart
| Versie | OE |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x UNF 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
OE, M12x1, zwart
| Versie | OE |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
M14x1,5, zwart, Met behuizing, Met pakkingen
| Schakeldruk tot [bar] | 0,53 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,29 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Versie | Neue Version |
M10x1, zwart, Met pakking, Neue Version
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 1,4 |
| Versie | Neue Version |
M16x1,5, grijs, Neue Version
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Versie | Neue Version |
Grijs
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Groen, Van hydrauliek naar stuurhuis
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Inbouwplaats | Van hydrauliek naar stuurhuis |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
OE, 3/8"x24h UNF, blauw
| Versie | OE |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x24h UNF |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
M 14x1,5, zwart, Met pakkingen, IAM
| Schakeldruk (bar) | 0,35 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Versie | IAM |
| Voor artikelnummer | 2324051 |
M10×1.6, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10×1.6 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 16 |
- -25%
M10×1.6, blauw
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10×1.6 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 3,5 |
- -23%
M16x1.5, blauw
| Diameter [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 22.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 5 |
- -47%
1/4"-18 NPT, groen
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/4"-18 NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Druk (bar) | 0,45 |
- -38%
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 3 |
- -19%
1/4" - 18 NPT
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -33%
