Ford Oliedrukschakelaar
- -60%
- -59%
- -66%
- -59%
Hydraulisch, M 12, Met afdichtring
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Donkergroen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -65%
Hydraulisch, 3/8" 24 UNF x 5,8, Met afdichtring
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 3/8" 24 UNF x 5,8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Donkergroen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -65%
Hydraulisch, M 14, Met afdichtring
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -64%
Hydraulisch, 1/4" x 18 NPTF, bruin, Schroefverbinding
| Schakelpunt tot [bar] | 0,4 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPTF |
| Kleur | Bruin |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Schroefverbinding |
- -52%
Hydraulisch, 1/4" x 18 NPT, Schroefverbinding
| Schakelpunt tot [bar] | 0,45 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,15 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Schroefverbinding |
- -65%
Hydraulisch, 1/4" x 18 NPTF
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPTF |
- -62%
1/4" x 18 NPT, groen
| Schakeldruk (bar) | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 1 |
- -64%
Hydraulisch, M 16, Met afdichtring, rechthoekig
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 16 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -76%
M16 x 1,5
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
M18 x 1,5
| Schakeldruk (bar) | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
M14 x 1,5
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
Schroefaansluiting, Opener, 0,15 - 0,4, 1/4 x 18 NPTF
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 x 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -71%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 1,2 - 1,6
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -70%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,3
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -72%
Stekkeraansluiting, Sluiter, 1,2 - 1,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -69%
Stekkeraansluiting, Opener, 0,15 - 0,3, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -71%
Stekkeraansluiting, Opener, 0,30 - 0,6, M14 x 1,5
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,30 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Opener, M16 x 1,5, Met pakking
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin, grijs |
- -68%
M14 x 1,5, zwart, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 34 |
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Druk (bar) tot | 0,55 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
M10 x 1, zwart, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 28,5 |
| Schakelpunt [bar] | 1,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 1,2 |
| Druk (bar) tot | 1,6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -56%
1/4" x 18 NPT, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 39 |
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
1/4" x 18 NPT, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 38 |
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
1/4" x 18 NPT, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Schakelpunt [bar] | 0,6 |
| Voor OE nummer | 1096320 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M10 x 1, blauw, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Schakelpunt [bar] | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,35 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
