Ford Oliedrukschakelaar
3/8 " 24 UNF
| Schakelpunt [bar] | 30 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 3/8 " 24 UNF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Lengte [mm] | 44 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12X1,75, zwart
| Voor OE nummer | 1076647 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,75 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1 mm, 24 mm, Platte stekker
| Voor OE nummer | 60506902 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,45 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, bruin
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -51%
1/4x18 NPTF, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | 1/4x18 NPTF |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1/4" - 18 NPT, zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -33%
Sluiter, M10x1, Platte stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Tollerantie [%] | 15 |
| Stroomsterkte [A] | 0,250 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,75 |
| Druk (bar) tot | 1,05 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs |
- -14%
M10x1.0, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 16 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -62%
M 10x1 con., zwart
| Schroefdraadmaat | M 10x1 con. |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,40 |
- -58%
OE EQUIVALENT, M 16 x 1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,6 |
GENUINE, 1/4 - 18NPT
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,6 |
GENUINE, 1/4 - 18NPT
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,4 |
OE EQUIVALENT, M 16 x 1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
OE EQUIVALENT, 1/4 - 18NPT
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,4 |
GENUINE, M14x1,5
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
82.051A2, GENUINE, 98AB-3N824-DB
| Alternatief artikel | 82.051A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 98AB-3N824-DB |
GENUINE, M14X1,5 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 mm |
Opener, Spezialst., 1/8x28 BSPD
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Aansluittechniek | Spezialst. |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Sleutelwijdte | 24 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, wit |
- -68%
Opener, 1/4-18NPT, groen
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | 1/4-18NPT |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
- -69%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Type stekker | Platte stekker |
- -70%
- -38%
- -47%
- -11%
1/8"x27NPTF, zwart, Zonder pakking
| Schroefdraadmaat | 1/8"x27NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,5 |
1/4"x18NPTF, Zonder pakking, zwart
| Schroefdraadmaat | 1/4"x18NPTF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
