Ford Stuurhuis
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
Manueel, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 1206 |
| Connector Lengte [mm] | 40 |
| Werkwijze | Manueel |
| Lengte [mm] | 1206 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
1/2" UNF MALE, Manueel, 1/2'', 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | 1/2" UNF MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | 1/2'' |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M16 x 1.5mm MALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Totale lengte [mm] | 678 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 678 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -81%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Totale lengte [mm] | 984 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 879 |
- -59%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -70%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M14 x 2mm MALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Totale lengte [mm] | 1055 |
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 94 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Lengte [mm] | 1055 |
- -52%
M12x1.75, Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Totale lengte [mm] | 574 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.75 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 30,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 338 |
| Lengte [mm] | 574 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -53%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 10400 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1795004 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 10200 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1795006 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 9920 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 4557891 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 260 |
| Lengte [mm] | 1178 |
- -61%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Tie rods 18 x1.5
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | Tie rods 18 x1.5 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Visteon |
| Lengte [mm] | 1350 |
- -77%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, BSG 30-360-002, M14x1,5
| Totale lengte [mm] | 1227 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Componentennummer | BSG 30-360-002 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
CONICO (O), ZF, CONICO (I), Hydraulisch
| Schroefdraadmaat | CONICO (O), CONICO (I) |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Totale lengte [mm] | 1475 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Componentennummer | BSG 30-360-005 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
Manueel, BSG 30-370-004
| Werkwijze | Manueel |
| Componentennummer | BSG 30-370-004 |
Manueel, BSG 30-370-005
| Werkwijze | Manueel |
| Componentennummer | BSG 30-370-005 |
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -30%
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -30%
Mechanisch, Kogelkringloopstuurinrichting, voor voertuigen met stuur links
| Connector Lengte [mm] | 35 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -30%
Mechanisch, Kogelkringloopstuurinrichting, voor voertuigen met stuur links
| Connector Lengte [mm] | 230 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -12%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -11%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -11%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte [mm] | 1265 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, met kliksluiting
| Connector Lengte [mm] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kliksluiting |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -27%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Connector Lengte [mm] | 25 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -27%
