Ford Stuurhuis
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, FOMOCO
| Nettogewicht [kg] | 10 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 54 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | FOMOCO |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,3 |
| Lengte [mm] | 1132 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 272,25 |
- -65%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 5,05 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -64%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -64%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -64%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8,28 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -64%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 9,45 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -64%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 5,93 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 133 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,6 |
| Lengte [mm] | 1197 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -66%
M14 x 2mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -53%
M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -51%
Wielorowek, M14 x 2mm MALE, Hydraulisch, TRW
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 35 |
| Totale lengte [mm] | 1225 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 22 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -61%
M14 x 2mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 52,86 |
- -59%
M14 x 2mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm MALE, 15'', Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Bandenmaat | 15'' |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
M14 x 2mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
M14 x 2mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -61%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 146,85 |
- -57%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 176,21 |
- -56%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Totale lengte [mm] | 1480 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,90 |
- -61%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 132,16 |
- -64%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Totale lengte [mm] | 1480 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,90 |
- -61%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, Met hittebeschermingsplaat
| Hoogte ingangssteel [mm] | 42 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 273 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Totale lengte [mm] | 1475 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hittebeschermingsplaat |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 385 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Slag [mm] | 160 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Getand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 176,21 |
- -53%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, VISTEON
| Totale lengte [mm] | 1275 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Let op technische data | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -54%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Velgdiameter (inch) | 14 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
