Ford Stuurhuis
2 jaar garantie, grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
2 jaar garantie, grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
2 jaar garantie, VER FOTOS..., grijs, Manueel
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS... |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 82,28 |
2 jaar garantie, VER FOTOS...., grijs, Manueel
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS.... |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
2 jaar garantie, grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch, ZF
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 203,28 |
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 203,28 |
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Grijs, Electrisch, TRW, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 65,34 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 153,85 |
- -63%
VER FOTOS, grijs, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Specificatie | VER FOTOS |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 65,34 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, BSG 30-360-002, M14x1,5
| Totale lengte [mm] | 1227 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Componentennummer | BSG 30-360-002 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
CONICO (O), ZF, CONICO (I), Hydraulisch
| Schroefdraadmaat | CONICO (O), CONICO (I) |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Totale lengte [mm] | 1475 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Componentennummer | BSG 30-360-005 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
Manueel, BSG 30-370-004
| Werkwijze | Manueel |
| Componentennummer | BSG 30-370-004 |
Manueel, BSG 30-370-005
| Werkwijze | Manueel |
| Componentennummer | BSG 30-370-005 |
M14 x 2mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -53%
M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -51%
Wielorowek, M14 x 2mm MALE, Hydraulisch, TRW
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 35 |
| Totale lengte [mm] | 1225 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 22 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -61%
M14 x 2mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 52,86 |
- -59%
M14 x 2mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm MALE, 15'', Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Bandenmaat | 15'' |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
M14 x 2mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
M14 x 2mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -61%
