Oliedrukschakelaar online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Oliedrukschakelaar van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MC840219, 1/8"x28 BSP, zwart
| Voor OE nummer | MC840219 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x28 BSP |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
028919081J, M 10 x 1
| Voor OE nummer | 028919081J |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Druk (bar) | 0,25 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
078919081C, M10X1, rood
| Voor OE nummer | 078919081C |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 2,5 |
| Aantal contacten | 1 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1 mm, 24 mm, Platte stekker
| Voor OE nummer | 60506902 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,45 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10X1, wit
| Voor OE nummer | 056919081 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,6 |
| Aantal contacten | 1 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 16 x 1,5
| Voor OE nummer | 113114 |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,6 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1
| Voor OE nummer | 55354325 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Druk (bar) van | 0,4 |
| Druk (bar) tot | 0,5 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14X1,5, zwart
| Voor OE nummer | 9544610 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Aantal contacten | 1 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1131J2, 1/4 - 18NPT
| Voor OE nummer | 1131J2 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4 - 18NPT
| Voor OE nummer | 1363512 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,25 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2524000Q0C, M 14 x 1,5
| Voor OE nummer | 2524000Q0C |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10X1,5, zwart
| Voor OE nummer | 4770186 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) van | 0,4 |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,5
| Voor OE nummer | 1535416 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,5
| Voor OE nummer | 8200671286 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,2 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038919081K, M10X1, bruin
| Voor OE nummer | 038919081K |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1131C5, M 16 x 1,5
| Voor OE nummer | 1131C5 |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Voor OE nummer | 8353030040 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8x28h'' BSP, zwart
| Voor OE nummer | 10106210 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28h'' BSP |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8x28 BSP
| Voor OE nummer | 255100 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Druk (bar) | 0,2 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
00001131K4, 1/8x28 BSP
| Voor OE nummer | 00001131K4 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Druk (bar) | 0,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
068919081A, M10x1
| Voor OE nummer | 068919081A |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Druk (bar) van | 0,75 |
| Druk (bar) tot | 1,05 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, grijs
| Voor OE nummer | 8200671279 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PRC4044, M10X1 mm
| Voor OE nummer | PRC4044 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 mm |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12X1,75, zwart
| Voor OE nummer | 1076647 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,75 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
037919081B, M10x1
| Voor OE nummer | 037919081B |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Druk (bar) | 1,8 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -15%
M14x1,5 mm, Ovaal
| Voor OE nummer | 8200671272 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, zwart
| Voor OE nummer | 51155 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,4 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, zwart
| Voor OE nummer | 9674693880 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Druk (bar) van | 0,5 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
