Oliedrukschakelaar online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Oliedrukschakelaar van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,2 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4 - 18NPT
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,6 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, wit
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Kleur | Wit |
| Druk (bar) van | 0,7 |
| Druk (bar) tot | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1, zwart
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal, 7/16"x 20 UNF, grijs
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Schroefdraadmaat | 7/16"x 20 UNF |
| Kleur | Grijs |
| Druk (bar) | 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/2x20 UNF
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/2x20 UNF |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,20 - 0,5
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,20 - 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,25, 21 mm, wit
| Voor OE nummer | 9677809680 |
| Druk (bar) | 35 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Kleurmarkering | Wit |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21 mm, M12x1,25, paars
| Voor OE nummer | 9677899580 |
| Druk (bar) | 20 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Buitendraad [mm] | M12x1,25 |
| Kleurmarkering | Paars |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 7/16"x 20 UNF
| Voor OE nummer | 7700413763 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk (bar) | 21 |
| Schroefdraadmaat | 7/16"x 20 UNF |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Kleur | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8x28 BSP, zwart
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 2,50 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
