Oliedrukschakelaar online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Oliedrukschakelaar van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5 mm, Ovaal, zwart
| Voor OE nummer | 9802152780 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
04L919081B, M8x1 mm, D-vorm
| Voor OE nummer | 04L919081B |
| Schroefdraadmaat | M8x1 mm |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Druk (bar) | 3 |
| Lengte [mm] | 53 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L919081, M10x1 mm, D-vorm
| Voor OE nummer | 04L919081 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Groen |
| Druk (bar) | 0,45 |
| Lengte [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FNE2212J1A, M10x1,25, zwart
| Voor OE nummer | FNE2212J1A |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1, zwart
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal, 7/16"x 20 UNF, grijs
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Schroefdraadmaat | 7/16"x 20 UNF |
| Kleur | Grijs |
| Druk (bar) | 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/2x20 UNF
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/2x20 UNF |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -38%
M16x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -32%
M16x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4x18 NPTF, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/4x18 NPTF |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1.0, open sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 1,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, open sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1.0, open sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 1,8 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1.0, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
