Philips auto-onderdelen
- Dagrijdlampen
- Gereedschap
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, bochtenlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Gloeilampen set
- Motorlampen
- Verlichting
B8.4d, 1,5, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, 1,8, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.5d, 1,5, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H18, PY26d-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H18 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
35/35, S2, BA20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | S2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA20d |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
T6,2x35, SV6, Buislamp
| Uitvoering soffietlamp | T6,2x35 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Buislamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -26%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -28%
75/70, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA15d, Kogellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Kogellamp |
- -28%
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buislamp, C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T6,2x35, SV6, Buislamp
| Uitvoering soffietlamp | T6,2x35 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV6 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Buislamp |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T10,5x43, SV8.5, Buislamp
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1,2, Kunststofsokkellamp, B8.5d/2
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d/2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D3R (gasontladingslamp), PK32d-6
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3R (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-6 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D4S (gasontladingslamp), P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D4S (gasontladingslamp), P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R2 (Bilux)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -24%
D2R (gasontladingslamp), plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), P32d-3
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), P32d-3
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), P32d-3
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
