Philips auto-onderdelen
- Dagrijdlampen
- Gereedschap
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, bochtenlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Gloeilampen set
- Motorlampen
- Verlichting
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W2x4.6d, 2,3, Glassokkellamp, W2,3W
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W2,3W |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
45/40, R2 (Bilux), P45t-41
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45/40 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t-41 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T6,2x27, SV6, Buislamp
| Uitvoering soffietlamp | T6,2x27 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Buislamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1,2, Glassokkellamp, W1,2W, W2x4.6d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W1,2W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, RY10W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, RY10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
PCY16W, PU20d/2, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | PCY16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU20d/2 |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Miniatuur-halogeenlamp, HY21W, BAW9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, HY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAW9s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H9, PGJ19-5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H9 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-5 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.5d/2, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d/2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B8.5d, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, 1,1, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,1 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
