×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Philips auto-onderdelen
Categorieën
- Dagrijdlampen
- Gereedschap
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, bochtenlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Gloeilampen set
- Motorlampen
- Verlichting
×
724 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp, verstraler Philips 11972U2510C2
LED, PX26d
11972U2510C2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 3500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
€ 62,00
€ 89,29
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, knipperlicht Philips 12202AU70X2
0,5, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
12202AU70X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
Vanaf
€ 22,59
Gloeilamp, derde remlicht Philips 13401CP
BA15s, Kogellamp
13401CP
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Kogellamp |
€ 3,55
€ 2,55
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12085C1
PS19W, PG20/1
12085C1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | PS19W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
Vanaf
€ 18,31
- -11%
Gloeilamp, verstraler Philips 13258MDC1
H1, P14.5s
13258MDC1
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Vanaf
€ 6,49
- -30%
Gloeilamp, verstraler Philips 12972LLECOB1
H7, PX26d
12972LLECOB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 15,25
€ 11,28
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12498CP
Kogellamp, P21W, BA15s
12498CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,19
€ 1,03
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12498B2
Kogellamp, P21W, BA15s
12498B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,52
€ 2,19
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 13821MDCP
Kogellamp, R5W, BA15s
13821MDCP
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,27
€ 1,27
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961CU31B2
0,7, LED, W2.1x9.5d
11961CU31B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 7,20
€ 7,20
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 9005PRC1
HB3, P20d
9005PRC1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 14,10
€ 9,16
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WVUB1
H7, PX26d
12972WVUB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 29,71
€ 20,50
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WVUSM
H7, PX26d
12972WVUSM
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 58,95
€ 40,09
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
€ 2,41
€ 2,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 9005PRB1
HB3, P20d
9005PRB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 18,88
€ 13,41
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Philips 11496AU31B2
2,2, LED, BAU15s, geel
11496AU31B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
€ 18,00
€ 18,00
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,06
€ 6,62
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 55475 EKKM H1/H7 Easykit Philips 0730088
0730088
De grootste zorg bij Philips Automotive is veiligheid op de weg. Het wordt altijd aangeraden om reserveonderdelen bij u in de auto te hebben en daarom bieden wij reservesets met alle noodzakelijke vervangende lampen, zodat u voorbereid bent op elke situatie.
€ 22,98
€ 16,54
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12342WVUB1 WhiteVision ultra H4 Philips 0730246
0730246
Philips WhiteVision ultra H4, met de nieuwste coating, bieden prachtig licht van 4200 Kelvin. Dit zijn de witste halogeenlampen die wettelijk zijn toegestaan op de weg, de perfecte keuze als u gaat voor een coole, stijlvolle look.
€ 26,61
€ 19,15
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12961WVUB2 White Vision Ultra W5W 2 stuks Philips 0730285
0730285
Philips WhiteVision ultra W5W is ontworpen voor automobilisten die graag de stijl en uitstraling van LED-verlichting willen, maar die rijden in een auto met conventionele technologie. Dankzij het nieuwe, geavanceerde getinte glas zijn WhiteVision ultra-lampen onze witste lampen voor op de weg. Ze zo...
€ 8,82
€ 6,44
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12866B2 C10W Festoon Vision Philips 0730020
0730020
Onze signaallampen zijn favoriet bij grote autofabrikanten. Ze bieden de beste kwaliteit in hun klasse tegen een aantrekkelijke prijs. 2 stuks in blister.
€ 3,38
€ 2,47
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12961LLECOB2 W5W EcoVision 5W blister Philips 0730519
0730519
Hebt u er genoeg van om uw signaallampen en binnenverlichting steeds te moeten vervangen? De Philips LongLife EcoVision gaat langer mee en is ideaal voor bestuurders die minimaal onderhoud aan hun voertuigen willen hebben.
€ 4,22
€ 3,09
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12342RGTBW
60/55, H4, P43t-38
12342RGTBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 41,10
€ 18,09
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12342WHVB1
60/55, H4, P43t-38
12342WHVB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 20,95
€ 20,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12342WHVSM
60/55, H4, P43t-38
12342WHVSM
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 41,95
€ 41,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12342XV+B1
60/55, H4, P43t-38
12342XV+B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 35,21
€ 29,57
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12342XV+BW
60/55, H4, P43t-38
12342XV+BW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 22,75
€ 20,01
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12342XV+S2
60/55, H4, P43t-38
12342XV+S2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 41,95
€ 35,24
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Philips 12356B2
Miniatuur-halogeenlamp, H21W, BAY9s
12356B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
€ 10,83
€ 9,32
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12360WHVB1
H8, PGJ19-1
12360WHVB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
€ 66,80
€ 54,78
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12362WHVB1
H11, PGJ19-2
12362WHVB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
€ 42,19
€ 29,96
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Philips 12366C1
H16, PGJ19-3
12366C1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | H16 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-3 |
€ 23,89
€ 23,17
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
