Philips auto-onderdelen
- Dagrijdlampen
- Gereedschap
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, bochtenlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Gloeilampen set
- Motorlampen
- Verlichting
LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -3%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1,7, LED, rood, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY24W, PG20/4, zilver
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PY24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/4 |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PSX26W, PG18.5d-3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 26 |
| Lamptype | PSX26W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-3 |
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
35/35, HS1, PX43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
- -27%
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
USB-C, IP65, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittype ingang | USB-C |
| Beveiligingstype [IP code] | IP65 |
| Bedrijfsduur voor spotlight tot [uur] | 3 |
| Bedrijfsduur in Eco-modus tot [uur] | 6 |
| Bedrijfsduur in boost-modus tot [uur] | 2 |
| Batterijcapaciteit [mAh] | 1200 |
| Uitstralingshoek [°] | 120 |
| Lichtstroom voor spotlight [lm] | 200 |
| Lichtstroom in Eco-modus [lm] | 100 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 300 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanpassing H7 naar LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 17 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Levensduur tot [uur] | 2000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), P32d-3
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -2%
PWY24W, WP3.3x14.5/4, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PWY24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WP3.3x14.5/4 |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSX24W, PG20/7
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PSX24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/7 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -31%
BA9s, Kogellamp, T2W
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kogellamp, T2W |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T15x43, SV8.5, Buislamp
| Uitvoering soffietlamp | T15x43 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Buislamp |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2,4/0,5, LED, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PWY24W, WP3.3x14.5/4, zilver
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PWY24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WP3.3x14.5/4 |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY24W, PGU20/4, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PY24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGU20/4 |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -32%
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -35%
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
USB-C, IP20, 1,4, IK06 (tot 1,0J)
| Aansluittype ingang | USB-C |
| Beveiligingstype [IP code] | IP20 |
| Bedrijfsduur voor spotlight tot [uur] | 6 |
| Bedrijfsduur in boost-modus tot [uur] | 4 |
| Batterijcapaciteit [mAh] | 800 |
| Uitstralingshoek [°] | 80 |
| Lichtstroom voor spotlight [lm] | 50 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 100 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK06 (tot 1,0J) |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3,3/1,5, 2,6/0,9, LED, rood
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3/1,5, 2,6/0,9 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
