×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Osram auto-onderdelen
Categorieën
- Achterlicht
- Achteruitrijlicht
- Dagrijdlampen
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Kabelverbinding
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Laadkabels
- Lamphouder
- Mistlampen
- Verlichting
- Verstraler
- Werklamp
- Zwaailicht
×
1095 Resultaten
×
Filter op
Kabelset Osram LEDSC01-2HFB
Voor voertuigen met 12V boordspanning
LEDSC01-2HFB
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SMART CANBUS |
€ 46,58
€ 46,58
Tijdelijk uitverkocht
Leeslamp Osram ONYX L-7
Geschroefd
ONYX L-7
| Lengte [mm] | 413 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | ONYX COPILOT |
€ 44,99
€ 44,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193DWESY-2HB
LED, Box
64193DWESY-2HB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
€ 94,32
€ 93,38
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64176DWESY-HCB
4/16, LED, PGJ23t-1
64176DWESY-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4/16 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
€ 99,99
€ 90,99
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Verstraler Osram LEDDL112-CB
Geschroefd, R10 R7 R112, 60/2,5, voor voertuigen met 24V boordspanning
LEDDL112-CB
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R7 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/2,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round MX260-CB |
€ 425,27
€ 425,27
Tijdelijk uitverkocht
Verstraler Osram LEDDL127-CB DR SM
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
LEDDL127-CB DR SM
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 3200 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 1272 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 162 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX1250-CB |
€ 497,66
€ 497,66
Tijdelijk uitverkocht
Verstraler Osram LEDDL134-CB SM
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
LEDDL134-CB SM
| Verlichtingsafstand [m] | 630 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 4225 |
| Hoogte [mm] | 1202 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 176 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX750 |
€ 610,07
€ 610,07
Tijdelijk uitverkocht
