Osram auto-onderdelen
- Achterlicht
- Achteruitrijlicht
- Dagrijdlampen
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Kabelverbinding
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Laadkabels
- Lamphouder
- Mistlampen
- Verlichting
- Verstraler
- Werklamp
- Zwaailicht
R10, LED, Geschroefd
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Verlichtingsafstand [m] | 80 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 2500 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube PX Flood Beam |
R10, LED, Geschroefd
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Verlichtingsafstand [m] | 95 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 3500 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube PX Flood Beam |
R10, LED, Geschroefd
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Verlichtingsafstand [m] | 105 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 4500 |
| Nominaal vermogen [W] | 45 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube PX Flood Beam |
R10, LED, Geschroefd
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Verlichtingsafstand [m] | 140 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 2500 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube PX Spot Beam |
R10, LED, Geschroefd
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Verlichtingsafstand [m] | 165 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 3500 |
| Nominaal vermogen [W] | 33 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube PX Spot Beam |
R10, LED, Geschroefd
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Verlichtingsafstand [m] | 185 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 4500 |
| Nominaal vermogen [W] | 45 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube PX Spot Beam |
R10, LED, Geschroefd
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Verlichtingsafstand [m] | 35 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube PX Wide Beam |
Geschroefd
| Gewicht [g] | 174 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lengte [mm] | 45 |
| Breedte [mm] | 43 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Mounting Kit PX |
Geschroefd
| Gewicht [g] | 305 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lengte [mm] | 123,3 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Mounting Kit PX |
| Gewicht [g] | 275 |
| Lengte [mm] | 3000 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Connection Cable |
R10, LED, Geschroefd
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Nominaal vermogen [W] | 8 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CUBE VX70-WD |
Usb, Gestekt
| Aansluittechniek | Usb |
| Lengte [mm] | 391 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aanvullende informatie | ONYX COPILOT |
Met digitale weergave, Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation
| Gewicht [kg] | 2,920 |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Weergave | Met digitale weergave |
| Netspanning (AC) [V] | 12 |
| Bandenvulleruitvoering | Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation |
| Breedte [mm] | 150 |
| Precisie [bar] | 0,1 |
| Werkdruk tot [bar] | 6,9 |
| Aanvullende informatie | OSRAM TYREinflate 830 |
| Dikte [mm] | 51,5 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 3300 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 996 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 108 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX1000-CB |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 550 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 67 |
| Lengte [mm] | 192 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX180-SP |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 621 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX180-SP |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 2625 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 858 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 108 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX750-CB |
Geschroefd, R10 R149, 17,6, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1076 |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 17,6 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX125-SP |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 360 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1478 |
| Hoogte [mm] | 309 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 37 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX250 |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 470 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1878 |
| Hoogte [mm] | 437 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX500 |
Geschroefd
| Gewicht [g] | 512 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lengte [mm] | 72 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Mounting Kit FX GEN 2 |
13,2, voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 43 |
| Gewicht [g] | 244 |
| Lengte [mm] | 75 |
| Nominaal vermogen [W] | 13,2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 37 |
| Hoogte [mm] | 122,7 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round WL VX80-WD |
13,2, voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 47 |
| Gewicht [g] | 256 |
| Lengte [mm] | 75,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 13,2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 31 |
| Hoogte [mm] | 125,2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube WL VX80-WD |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 54 |
| Gewicht [g] | 430 |
| Lengte [mm] | 89,4 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 52,1 |
| Hoogte [mm] | 136,4 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round WL VX100-WD |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 56 |
| Gewicht [g] | 450 |
| Lengte [mm] | 89,4 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 41,5 |
| Hoogte [mm] | 141,7 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube WL VX100-WD |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 67 |
| Gewicht [g] | 670 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 40,7 |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube WL VX125-WD |
LED, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HLM EASY |
Aanpassing H7 naar LED, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LED GEN 2 H7 |
5/6, LED, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5/6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P15D-25-1 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HLM EASY |
Doos, LED
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [g] | 300 |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Lichtstrook [Lm] | 600 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Box, H7
| Aantal | 6 |
| Bundeltype | Box |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H7 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -35%
