×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Osram auto-onderdelen
Categorieën
- Achterlicht
- Achteruitrijlicht
- Dagrijdlampen
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Kabelverbinding
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Laadkabels
- Lamphouder
- Mistlampen
- Verlichting
- Verstraler
- Werklamp
- Zwaailicht
×
1095 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 5007DWP-02B
0,5, LED, BA15s
5007DWP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 20,57
€ 20,57
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 5007ULT-02B
R5W, BA15s
5007ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,48
€ 2,34
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 5008DWP-02B
1,2, LED, BA15s
5008DWP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 21,94
€ 21,94
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 5008ULT-02B
R10W, BA15s
5008ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,48
€ 3,00
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 5201DWP
1,6, LED, PG20/1
5201DWP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 14,50
€ 14,50
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 5301CW
PG20/1, LED
5301CW
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® PREMIUM SL |
€ 24,14
€ 24,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 5637-02B
R10W, Blisterverpaking
5637-02B
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 2,87
€ 2,87
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 5828CW
PG18.5d-1, LED
5828CW
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® PREMIUM SL |
€ 24,14
€ 24,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 62150CBB-HCB
Gloeilampfitting, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
62150CBB-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 80 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE BOOST |
€ 26,80
€ 14,74
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 62193CBB-HCB
100/90, Gloeilampfitting, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, P43t
62193CBB-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100/90 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE BOOST |
€ 33,70
€ 19,20
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 62211CBB-HCB
Gloeilampfitting, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, PGJ19-2
62211CBB-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 75 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE BOOST |
€ 75,99
€ 43,32
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 62213CBB-HCB
Gloeilampfitting, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, PGJ19-5
62213CBB-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 75 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-5 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE BOOST |
€ 79,85
€ 68,67
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6413DWP-01B
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
6413DWP-01B
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 6,35
€ 6,23
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ALS
H1, Doos
64150ALS
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
€ 10,72
€ 5,36
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI
H1, Doos
64150CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 15,69
€ 14,12
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI-01B
H1, Blisterverpaking
64150CBI-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 15,81
€ 14,23
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI-HCB
H1, Box
64150CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 32,72
€ 11,77
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBN-01B
H1, P14.5s
64150CBN-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 13,26
€ 7,16
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150NBU
H1, Doos
64150NBU
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER UNLIMITED |
€ 19,06
€ 17,16
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150NBU-01B
H1, Blisterverpaking
64150NBU-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER UNLIMITED |
€ 19,19
€ 17,27
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150NL-01B
H1, P14.5s
64150NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 19,72
€ 12,83
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150NL-HCB
H1, Box, P14.5s
64150NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 39,93
€ 23,56
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150SUP
H1, Doos
64150SUP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SUPER |
€ 5,57
€ 3,90
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150SV2
H1, Doos
64150SV2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SILVERSTAR 2.0 |
€ 9,53
€ 8,58
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150SV2-01B
H1, Blisterverpaking
64150SV2-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SILVERSTAR 2.0 |
€ 9,53
€ 8,58
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150SV2-HCB
H1, Box
64150SV2-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SILVERSTAR 2.0 |
€ 19,06
€ 17,16
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ULT-01B
H1, Blisterverpaking
64150ULT-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 7,74
€ 6,97
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ULT-HCB
H1, Box, P14.5s
64150ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 16,93
€ 8,80
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64151ALS
H3, PK22s
64151ALS
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
€ 10,72
€ 9,64
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64151CBI
H3, PK22s
64151CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 8,41
€ 7,57
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64151NBU-01B
H3, PK22s
64151NBU-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER UNLIMITED |
€ 41,93
€ 36,89
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
