×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Osram auto-onderdelen
Categorieën
- Achterlicht
- Achteruitrijlicht
- Dagrijdlampen
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Kabelverbinding
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Laadkabels
- Lamphouder
- Mistlampen
- Verlichting
- Verstraler
- Werklamp
- Zwaailicht
×
1095 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7225-02B
21/4, P21/4W, BAZ15d
7225-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 2 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 4,48
€ 3,45
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211-01B
H11, PGJ19-2
64211-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 20,99
€ 10,71
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 2827-02B
Wy5W, Blisterverpaking
2827-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,41
€ 3,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NL-01B
H7, PX26d
64210NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 24,99
€ 18,74
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210ULT-HCB
H7, PX26d
64210ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 14,25
€ 12,83
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418-02B
C5W, SV8.5-8
6418-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,27
€ 2,58
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7528ULT-02B
21/5, P21/5W, BAY15d
7528ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 5,24
€ 3,71
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193NB200
60/55, H4, Doos
64193NB200
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 20,99
€ 18,48
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210CBN-HCB
H7, PX26d
64210CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 46,98
€ 22,08
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Osram 2341
Gloeilampfitting, W2x4.6d
2341
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 1,42
€ 1,42
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instrumentenverlichting Osram 2431MFX6
1,3, Gloeilampfitting, Doos
2431MFX6
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.4d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 1,96
€ 1,96
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 2604CW
PSX24W, Doos
2604CW
| Lichtstrook [Lm] | 730 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 8 |
| Lamptype | PSX24W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® FL |
€ 88,03
€ 88,03
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instrumentenverlichting Osram 2752MF
1,5, Gloeilampfitting, B8.5d
2752MF
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 1,69
€ 1,69
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825CBN-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825CBN-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 19,99
€ 8,59
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DRP-02B
0,6, LED, W2.1x9.5d
2825DRP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 11,81
€ 11,81
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWNBC-02B
Aanpassing W5W naar LED, Blisterverpaking
2825DWNBC-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W CARSPECIFIC |
€ 62,77
€ 25,74
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWP-02B
0,8, LED, W2.1x9.5d
2825DWP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 13,12
€ 12,85
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825HCBI
W5W, Doos
2825HCBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 8,52
€ 8,52
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825HCBI-02B
W5W, Blisterverpaking
2825HCBI-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 17,16
€ 17,16
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2827DYP-02B
Oranje, 0,5, LED, W2.1x9.5d
2827DYP-02B
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 12,72
€ 12,72
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 2841-02B
W3W, Blisterverpaking
2841-02B
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 2,87
€ 2,87
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 2845-02B
W5W, Blisterverpaking
2845-02B
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,29
€ 2,66
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 3157DRP-02B
Rood, W2.5x16q, 1,7, LED
3157DRP-02B
| Kleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 3157DWP-02B
Wit, W2.5x16q, 1,7, LED
3157DWP-02B
| Kleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 3157DYP-02B
W2.5x16q, 1,9, LED
3157DYP-02B
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 3301CW
PG20/1, 1,8, LED
3301CW
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,06
€ 19,06
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 3828CW
PG18.5d-1, 1,8, LED
3828CW
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,06
€ 19,06
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Osram 3860
Gloeilampfitting, BA9s
3860
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 1,98
€ 1,80
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 3893-02B
T4W, BA9s
3893-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,42
€ 2,30
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Osram 3893DWP-02B
0,8, LED, BA9s
3893DWP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 3894
Gloeilampfitting, BA9s
3894
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 1,26
€ 1,26
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 3930-02B
T4W, Blisterverpaking
3930-02B
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 2,87
€ 2,87
Tijdelijk uitverkocht
