×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Fispa 82.640
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82.640
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 92 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,08
€ 11,08
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Fispa 82.756
OE EQUIVALENT, 1264 34, Rond
82.756
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 87 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 7738581, 1264 34 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 23,96
€ 23,96
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Fispa 82.757
OE EQUIVALENT, 1264 44, M22x1,5 mm
82.757
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 92 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Voor OE nummer | 9563868480, 1264 44 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Paars |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 21,78
€ 21,78
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Fispa 82.759
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm, 29 mm
82.759
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 82 |
| Openingstemperatuur | 77 |
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 46413969 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,59
€ 18,59
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Fispa 82.820
OE EQUIVALENT, 1264 43, M22x1,5 mm, 29 mm
82.820
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 92 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Voor OE nummer | 1264 43 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 15,12
€ 15,12
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915001
M 14x1,25, geel, blauw
0915001
| Schakelpunt [°C] | 118 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Kleur | Geel, blauw |
| Aantal contacten | 1 |
€ 25,51
€ 25,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915003
M 14x1,25, paars, groen
0915003
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Kleur | Paars, groen |
| Aantal contacten | 1 |
€ 26,35
€ 26,35
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915020
M 22x1,5, zwart
0915020
| Alternatieve reparatieset | 2324180 |
| Schakelpunt [°C] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 31,84
€ 31,84
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915187
M 22x1,5, Met pakking, blauw, lila
0915187
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97, 92 |
| Temperatuur van [°C] | 92, 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Kleurmarkering | Lila |
€ 23,75
€ 23,75
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915188
M 22x1,5, Met pakking, blauw, groen
0915188
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 24,35
€ 24,35
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915189
M 22x1,5, Met pakking, blauw, rood
0915189
| Temperatuurbereik tot [°C] | 101, 97 |
| Temperatuur van [°C] | 96, 92 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Kleurmarkering | Rood |
€ 27,37
€ 27,37
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915190
M 22x1,5, Met pakking, blauw, geel/blauw
0915190
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Geel/blauw |
€ 20,15
€ 20,15
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915201
M 22x1,5, zwart, Met pakking
0915201
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 16,98
€ 16,98
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915203
M 22x1,5, blauw, Met pakking
0915203
| Alternatieve reparatieset | 2324180 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97, 92 |
| Temperatuur van [°C] | 92, 82 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
€ 21,18
€ 21,18
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915236
M 14x1,25, rood, blauw
0915236
| Schakelpunt [°C] | 113 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Kleur | Rood, blauw |
| Aantal contacten | 1 |
€ 18,95
€ 18,95
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915260
Automatische versnellingsbak, M 22x1,5
0915260
| Schakelpunt [°C] | 79 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 83 |
€ 32,77
€ 32,77
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.88D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.88D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 83 |
| Inschakelpunt [°C] | 88 |
€ 23,05
€ 13,14
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.95D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.95D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
€ 23,05
€ 13,14
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meyle 11-14 821 0017
11-14 821 0017
| Werkspanning (V) | 12 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 48,78
€ 15,61
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meyle 11-14 821 0021
M14x1.25, paars
11-14 821 0021
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Kleur | Paars |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 22,99
€ 5,75
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 114
M14x1,25
540 114
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 20 |
€ 16,29
€ 16,29
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 111
M22x1,5
550 111
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 97 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 20,63
€ 20,63
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 122
M22x1,5
550 122
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 23,24
€ 23,24
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 134
M22x1,5
550 134
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 20,82
€ 20,82
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 230
M22x1,5
550 230
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82 |
| Temperatuur van [°C] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 21,82
€ 21,82
Tijdelijk uitverkocht
€ 43,10
€ 43,10
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,11
€ 29,11
Tijdelijk uitverkocht
€ 30,12
€ 30,12
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,94
€ 21,94
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,99
€ 31,99
Tijdelijk uitverkocht
€ 32,96
€ 32,96
Tijdelijk uitverkocht
