Citroën Temperatuurschakelaar
M14x1,25, open sensorconstructie
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 87, 83 |
| Temperatuur van [°C] | 92, 88 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Geel (amber) |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 97 |
- -8%
Sluiter, Dubbele uitlaat, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter, Dubbele uitlaat |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 87 |
| Schakelpunt tot [°C] | 97 |
Opener, M14x1,25
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 1 |
- -3%
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
| Schakelpunt [°C] | 101 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 96 |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 86 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
| Schakelpunt [°C] | 88 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 83 |
| Schakelpunt van [°C] | 84 |
| Schakelpunt tot [°C] | 79 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
- -12%
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 88 |
| Schakelpunt van [°C] | 87 |
| Schakelpunt tot [°C] | 83 |
| Schakelpunt [°C] | 88 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 83 |
| Schakelpunt van [°C] | 84 |
| Schakelpunt tot [°C] | 79 |
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Schakelpunt van [°C] | 93 |
| Schakelpunt tot [°C] | 88 |
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 83 |
- -11%
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 83 |
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 87 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
OE EQUIVALENT, 1264 50, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 87 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 1307077080, 1264 50 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, 96 015 494, 6U0 959 481 E, 004 433 017
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 97 |
| Openingstemperatuur | 92 |
| Voor OE nummer | 96 015 494, 6U0 959 481 E, 004 433 017 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
OE EQUIVALENT, 13655 66G00, 1338 40, M14x1,25 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakelpunt [°C] | 112 |
| Voor OE nummer | 13655 66G00, 1338 40 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Blauw |
OE EQUIVALENT, 0242 76, M14x1,25 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Voor OE nummer | 9609291880, 0242 76 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, 1264 33, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 92 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Voor OE nummer | 46477717, 1264 33 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Blauw |
