Audi Remlichtschakelaar
Drukactivering, Kunststof, Beenruimte, Electrisch
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Materiaal | Kunststof |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Inbouwplaats | Beenruimte |
| Werkwijze | Electrisch, Manueel (voetbediening) |
| Voor OE nummer | 191 945 515 B |
| Lengte [mm] | 94,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Breedte [mm] | 21 |
| Hoogte [mm] | 25 |
Stekkeraansluiting, Kunststof, Manueel (voetbediening), Electrisch
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Werkwijze | Manueel (voetbediening), Electrisch |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
Stekkeraansluiting, Kunststof, Manueel (voetbediening), Electrisch
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Werkwijze | Manueel (voetbediening), Electrisch |
| Lengte [mm] | 91,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Breedte [mm] | 33,2 |
| Hoogte [mm] | 35,5 |
Bajonett, Kunststof, Hoekig, Beenruimte
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Hoekig |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Inbouwplaats | Beenruimte |
| Werkwijze | Mechanisch, Manueel (voetbediening), Electrisch |
| Lengte [mm] | 33,3 |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Breedte [mm] | 28,9 |
| Hoogte [mm] | 95,85 |
- -19%
Geschroefd, Beenruimte, Electrisch, M10x1,0
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Inbouwplaats | Beenruimte |
| Schakeldruk (bar) | 5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Type stekker | Platte stekker |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
Geschroefd, Kunststof, Manueel (voetbediening), Electrisch
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Manueel (voetbediening), Electrisch, Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Kleur | Wit |
Manueel (voetbediening), Mechanisch, Electrisch, Wisselaar
| Werkwijze | Manueel (voetbediening), Mechanisch, Electrisch |
| Lengte [mm] | 82 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Breedte [mm] | 34 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Kleur | Zwart |
Stekkeraansluiting, Kunststof, Manueel (voetbediening), Mechanisch
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Manueel (voetbediening), Mechanisch |
| Voor OE nummer | 1C0 945 511 A |
| Lengte [mm] | 90 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Behuizingskleur | Groen |
| Breedte [mm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Kleur | Groen |
Zwart/grijs, Mechanisch, Electrisch, Manueel (voetbediening)
| Kleurmarkering | Zwart/grijs |
| Werkwijze | Mechanisch, Electrisch, Manueel (voetbediening) |
| Lengte [mm] | 90 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Breedte [mm] | 37 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Kleur | Zwart/wit |
Beenruimte, Manueel (voetbediening), Mechanisch, zwart
| Inbouwplaats | Beenruimte |
| Werkwijze | Manueel (voetbediening), Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleur | Zwart |
Beenruimte, Mechanisch, Ovaal
| Inbouwplaats | Beenruimte |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Wit, Drukactivering, Kunststof, Mechanisch
| Kleurmarkering | Wit |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Materiaal | Kunststof |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Werkwijze | Mechanisch, Manueel (voetbediening), Electrisch |
| Lengte [mm] | 25,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Behuizingskleur | Wit |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Kleur | Wit |
Mechanisch, M12x1,5
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
Mechanisch, M12x1,5
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
Magneetbediening, Electrisch
| Besturingstype | Magneetbediening |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Manueel (voetbediening)
| Werkwijze | Manueel (voetbediening) |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -75%
Stekkeraansluiting, Kunststof, 2 x 6,3 mm, Mechanisch
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
- -69%
Stekkeraansluiting, Kunststof, 4 x 2,8 mm, Mechanisch
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 4 x 2,8 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Kleur | Groen |
- -71%
Stekkeraansluiting, Kunststof, 4 x 2,8 mm, Mechanisch
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 4 x 2,8 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Lees de montagehandleiding |
- -67%
Stekkeraansluiting, Kunststof, 2 x 4 mm, 2 x 2,5 mm
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 2 x 4 mm, 2 x 2,5 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
- -73%
Stekkeraansluiting, Kunststof, 4 x 2,8 mm, Mechanisch
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 4 x 2,8 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Kleur | Zwart |
- -69%
Stekkeraansluiting, Kunststof, 4 x 2,8 mm, Mechanisch
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 4 x 2,8 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Kleur | Zwart/wit |
- -74%
Sluiter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -67%
- -50%
- -39%
Verstelbaar
| Aantal contacten | 2 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M12X1,5, Ronde stekker
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Ronde stekker |
Rond, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, IAM
| Vorm | Rond |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Versie | IAM |
| Kleur | Zwart |
M 12x1,5, Platte stekker
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
Mechanisch, IAM, zwart/wit
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Versie | IAM |
| Kleur | Zwart/wit |
