Audi Remlichtschakelaar
Electrisch, 4A0 945 515 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 4A0 945 515 A |
| Aantal contacten | 4 |
- -64%
- -51%
- -32%
Mechanisch, Met montagehandleiding
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
- -53%
Mechanisch, Met montagehandleiding, wit
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| Behuizingskleur | Wit |
- -51%
Mechanisch, Met montagehandleiding, groen
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| Behuizingskleur | Groen |
- -52%
Mechanisch, Met montagehandleiding, zwart
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -53%
Electrisch, zwart
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -54%
Manueel (voetbediening), N/A, Zonder kabel
| Nettogewicht [kg] | 0,016 |
| Werkwijze | Manueel (voetbediening) |
| Schroefdraadmaat | N/A |
| Sleutelwijdte | N/A |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Mechanisch, M12X1,5
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 4345643 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -5%
Mechanisch, 191945515B
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 191945515B |
| Aantal contacten | 2 |
- -15%
Mechanisch, 4A0945515, M12X1,5
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 4A0945515 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
- -16%
Mechanisch, 1H0927189A
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 1H0927189A |
| Aantal contacten | 2 |
- -18%
Mechanisch, 1J0945511B
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 1J0945511B |
| Aantal contacten | 4 |
- -21%
Mechanisch, 1J0927189B
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 1J0927189B |
| Aantal contacten | 2 |
- -7%
Mechanisch, 7H0927189
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 7H0927189 |
| Aantal contacten | 2 |
Mechanisch
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 2E0907457 |
| Aantal contacten | 2 |
- -14%
Mechanisch, 6Q0945511
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 6Q0945511 |
| Aantal contacten | 4 |
Mechanisch, 1K2945511
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 1K2945511 |
| Aantal contacten | 4 |
- -15%
Mechanisch
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 453468 |
| Aantal contacten | 4 |
Mechanisch, 857945515A, M12X1,5
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 857945515A |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
- -12%
Mechanisch, 4F0945459B
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 4F0945459B |
| Aantal contacten | 4 |
Hydraulisch, M 10, Platte stekker
| Spoed [mm] | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
- -64%
Manueel (voetbediening), Mechanisch, Hoekig
| Werkwijze | Manueel (voetbediening), Mechanisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
- -61%
Manueel (voetbediening), Mechanisch, Hoekig
| Werkwijze | Manueel (voetbediening), Mechanisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
- -62%
Manueel (voetbediening), Mechanisch, 1J0 945 511D, Hoekig
| Werkwijze | Manueel (voetbediening), Mechanisch |
| Voor OE nummer | 1J0 945 511D |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
- -68%
Manueel (voetbediening), Mechanisch, Hoekig
| Werkwijze | Manueel (voetbediening), Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
- -64%
Bajonett, Manueel (voetbediening), Mechanisch
| Monteerwijze | Bajonett |
| Werkwijze | Manueel (voetbediening), Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
- -64%
Bajonett, Manueel (voetbediening), Mechanisch, 6Q0 945 511
| Monteerwijze | Bajonett |
| Werkwijze | Manueel (voetbediening), Mechanisch |
| Voor OE nummer | 6Q0 945 511 |
| Aantal contacten | 4 |
- -63%
Bij de hoofdcilinder, Mechanisch, Met bevestigingsbeugel, Ovaal
| Inbouwplaats | Bij de hoofdcilinder |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsbeugel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Sensortype | Geluidsensor |
- -59%
