Volkswagen Parkeer (PDC) sensor
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor artikelnummer | 2251455 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 3D0 998 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 3D0 998 275 A |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4H0 919 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4H0 919 275 A |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 3C0 919 275 S
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 3C0 919 275 S |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 A |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 G
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 G |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 E
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 E |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Met pakking, 9B9
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurcode | 9B9 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, GRU, Lakken mogelijk
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurcode | GRU |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -63%
Ultrasone sensor, zwart, GRU, Lakken mogelijk
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurcode | GRU |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, zwart, Ovaal
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor, zwart
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0002 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Beige, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Behuizingskleur | Beige |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Lengte [mm] | 46 |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aantal contacten | 3 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0002 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor, chroom
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Met pakking, Met grondlaag
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Buiten, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Buiten, Achter, Binnen |
| Voor OE nummer | 5Q0 919 297 B GRU |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Geknikt
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Aan beide zijden, zwart, Met pakking
| Aantal sensoren | 1 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met krimp-knijpverbinder, Met kabelset |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter
| Aantal sensoren | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met kabelset, Met krimp-knijpverbinder, Met houder |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Aan beide zijden
| Behuizingskleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 40 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met kabelset, Met krimp-knijpverbinder |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rond, Gestekt, zwart, Over te lakken
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
- -13%
Opbouw, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -9%
Opbouw, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw, Ultrasone sensor, Achter, 7X1
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor PR nummer | 7X1 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw, Ultrasone sensor, Achter, 7X1
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor PR nummer | 7X1 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -11%
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Productiedatum vanaf | 06.2009 |
| Productiedatum tot | 04.2014 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Productiedatum vanaf | 05.2010 |
| Productiedatum tot | 05.2015 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Achter, Buiten
| Inbouwplaats | Rechts voor, Achter, Buiten |
| Productiedatum vanaf | 10.2019 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Achter, Buiten
| Inbouwplaats | Links voor, Achter, Buiten |
| Productiedatum vanaf | 10.2019 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Binnen, Achter
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor, Binnen, Achter |
| Productiedatum vanaf | 10.2019 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Achter, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
