Volkswagen Parkeer (PDC) sensor
Zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B voor, A voor, Set
| Inbouwplaats | B voor, A voor |
| Hoeveelheid | Set |
| Aantal onderdelen (-delig) | 4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B voor, A voor, Set
| Inbouwplaats | B voor, A voor |
| Hoeveelheid | Set |
| Aantal onderdelen (-delig) | 4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, 3Q0919275A, Ovaal
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 3Q0919275A |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -3%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Rechts voor, Links voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Frequentiebereik [kHz] | 58 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Recht |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 5 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart, chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bruin, Ultrasone sensor, Midden rechts, Midden links
| Behuizingskleur | Bruin |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Midden rechts, Midden links, Voor |
| Kleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel/zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Geel/zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Rechts voor, Links voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Diameter [mm] | 16,1 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter, grijs
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Grijs |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Rechts voor, Links voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, zwart, Ovaal
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ultrasone sensor, A voor, 7M3919275A, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | A voor |
| Voor OE nummer | 7M3919275A |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, 4B0919275E, wit
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 4B0919275E |
| Kleur | Wit |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, 1S0919275D, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 1S0919275D |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, 1T0919297A, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 1T0919297A |
| Diameter [mm] | 16,1 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, 7L5919275BGRU, zwart, Ovaal
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Voor OE nummer | 7L5919275BGRU |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, 3C0919275AD, zilver
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 3C0919275AD |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zilver |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, 1J0919275, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 1J0919275 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor, 5Q0919297A
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 5Q0919297A |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, 3Q0919275GRU, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 3Q0919275GRU |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vorm | L Form |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
