Nissan Parkeer (PDC) sensor
PDC SENSOR (PARKCONTROL) (4X) VALEO
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Ultrasone sensor, zwart, Haaks, Over te lakken
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Ultrasone sensor, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Zwart, Ultrasone sensor, Ovaal
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Zwart, Ultrasone sensor, Geknikt, Ovaal
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Geknikt, Ovaal |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Ultrasone sensor, Achter, Voor, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Achter, zwart, Lakken mogelijk
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -65%
Ultrasone sensor, zwart, Met pakking, Recht
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Recht |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -62%
Ultrasone sensor, 284383ZA0A, zwart, Ovaal
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Voor OE nummer | 284383ZA0A |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Ultrasone sensor, Achter, Voor, 25994CM13E
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 25994CM13E |
| Kleur | Zilver |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
- -6%
Ultrasone sensor, Achter, Voor, 284384EA0A
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 284384EA0A |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Ultrasone sensor, Achter, Voor, 284382DT0A
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 284382DT0A |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Vorm | Rond |
Ultrasone sensor, Achter, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 7701062624 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vorm | Recht |
Ultrasone sensor, Achter, 284385JN5B, Ovaal
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 284385JN5B |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Vorm | L Form |
Achter, Voor, Met pakking, Lakken mogelijk
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -65%
Ovaal, Haaks, Lakken mogelijk
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -65%
Voor, Achter, Lakken mogelijk
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -65%
Achter, Voor, Lakken mogelijk
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -65%
Voor en achter, 306099S, Lakken mogelijk
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Enkel in combinatie met | 306099S |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Voor, Lakken mogelijk
| Inbouwplaats | Voor |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Voor en achter, Lakken mogelijk
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Ultrasone sensor, zwart, Met pakking, Lakken mogelijk
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -68%
Ultrasone sensor, Met pakking, Met grondlaag, GRU
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurcode | GRU |
- -66%
Achter, Mat, zwart
| Gewicht [kg] | 1,605 |
| DIN / ISO | 17386 |
| Montagetijd van (in uren) | 3 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 40 |
| Voor voertuigbreedte tot [m] | 2,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Mat, zwart |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanhanginrichting | Met automatische uitschakelbare parkeerhulp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor, Met camera |
| Reikwijdte van [m] | 0,1 |
| Reikwijdte tot [m] | 1,7 |
| Parameter programmering , PPS (parkeerhulp) | Met parameter programmering, PPS |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Met stomschakelfunctie voor radio, Met akoestische waarschuwfunctie |
| Sensorstraalhoek parkeerhulp | Sensor-straalhoek |
| Schermweergave | TFT |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Aantal sensoren | 4 |
Voor en achter, Met aansluitonderdelen, Lakken mogelijk
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitonderdelen |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Gekleefd
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Voor artikelnummer | 306034, 306048, 306036, 306001, 306077, 306032, 306028 |
Ultrasone sensor, zwart, Haaks, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -65%
PDC SENSOR(PARKCONTROL) (4X) VALEO
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Afbeelding in acht nemen | |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
