Nissan Parkeer (PDC) sensor
Zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | HARNESS WOMA C-001/2 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor, 284421300R
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 284421300R |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 890001 |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Haaks, Over te lakken
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gestekt, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Beige |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gestekt, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Vorm | Recht |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gestekt, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Vorm | Recht |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opbouw, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opbouw, Ultrasone sensor, Achter, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opbouw, Ultrasone sensor, Achter, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 16 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Productiedatum tot | 12.2013 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Productiedatum tot | 08.2014 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor, Lakken mogelijk
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 35,9 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Diameter [mm] | 15,48 |
| Lengte [mm] | 31,35 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, 28438JZ00B
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Breedte [mm] | 50 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 28438JZ00B |
| Lengte [mm] | 75 |
| Aantal contacten | 3 |
| Productiedatum vanaf | 03.2001 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, zwart
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ultrasone sensor, voor en achter, Lakken mogelijk
| Breedte [mm] | 22 |
| Hoogte [mm] | 25,3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Lengte [mm] | 42 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -12%
Ultrasone sensor, Achter, zwart, Lakken mogelijk
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakkingen, Lakken mogelijk
| Diameter [mm] | 15,31 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, zwart
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Achter, voor voertuigen met trekhaak, Zonder sensor, Met camera
| Montagetijd van (in uren) | 1,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met camera |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Zonder radio mute functie |
| Schermweergave | TFT |
Ultrasone sensor, Achter, 28438 BG00A
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 93198832, 28438 BG00A, 28 44 221 46R |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 93857960, 28438 JD00A, 28 44 213 00R |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Ultrasone sensor, Voor, Achter, 25994 CM13E
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 25994 CM13E |
| Kleur | Zilver |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 95517245, 28438 4EA1E, 28 44 207 53R |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Ultrasone sensor, Voor, Achter, 28438-2DT0A
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 28438-2DT0A |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Ultrasone sensor, zwart, Met pakking, Haaks
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -65%
