Volkswagen Olietemperatuursensor
M10x1, wit
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 170 |
| Kleur | Zwart |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, groen, 1.880.733
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
| Voor artikelnummer | 1.880.733, 1.880.732, 1.880.606 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Platte stekker, 95VW 10A998 AA, 1H0 919 563, NTC
| Type stekker | Platte stekker |
| Voor OE nummer | 95VW 10A998 AA, 1H0 919 563 |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, XM34 12A648 AA, LNA1600AA, 13650 61B00
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | XM34 12A648 AA, LNA1600AA, 13650 61B00 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, M12x1.5
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, M12x1.5, blauw
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, blauw
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.151, 1.880.149
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 1.880.151, 1.880.149, 1.880.114, 1.880.113 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, groen, 580 733
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
| Voor artikelnummer | 580 733, 580 732, 580 606 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met pakking, wit
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
| Kleur | Zwart |
- -18%
Ronde stekker, 049 919 563 B, NTC, 13 mm
| Stiftdiameter [mm] | 6,3 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Voor OE nummer | 049 919 563 B |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 170 |
| Kleur | Zwart |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blauw, Met pakking, M10 x 1
| Kleurmarkering | Blauw |
| Aantal contacten | 1 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Donkergrijs, blauw, M12x1,5
| Behuizingskleur | Donkergrijs, blauw |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Roze, groen, M 12x1,5
| Behuizingskleur | Roze, groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart/groen, zwart, Rond
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Grijs, M 22x1,5
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart/groen, zwart
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Aantal contacten | 2 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, M 10, blauw
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Meetbereik tot [°C] | 180 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, M 10, wit, Platte stekker
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Meetbereik tot [°C] | 150 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Wit |
| Type stekker | Platte stekker |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, wit
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
