Volkswagen Olietemperatuursensor
Grijs, M 22x1,5
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 170 |
| Kleur | Zwart |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart/groen, zwart
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Aantal contacten | 2 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, M 12x1,5
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
- -50%
Ronde stekker, 049 919 563 B, NTC, 13 mm
| Stiftdiameter [mm] | 6,3 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Voor OE nummer | 049 919 563 B |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -27%
Met pakking, zwart
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Kleur | Zwart |
Met pakking, M10x1, zwart
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
Blauw, Met pakking
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Zonder afdichtring
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
NTC, M10x1
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -75%
Buiten veeltandig, M 12, NTC
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -73%
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), NTC, Met pakking, Ovaal
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 12 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -60%
Groen, Met afdichtring, Met pakking, M12x1,5
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
- -31%
Groen, M12x1.5
| Kleurmarkering | Groen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
- -70%
M10x1, blauw
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw |
Zwart, M 10x1
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
- -56%
Met afdichtring, M 10, wit
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Meetbereik tot [°C] | 180 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -58%
NTC, zwart
| Voor OE nummer | 059919563 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
049919563B, NTC, 13 mm
| Voor OE nummer | 049919563B |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
- -30%
NTC, 13 mm
| Voor OE nummer | 53018 |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
- -13%
Met pakking, M10 x 1
| Aantal contacten | 1 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
NTC, Ovaal
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
Wit, M14x1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
