×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Seat Oliedrukschakelaar
Oliedrukschakelaar FAE 12900
M 10x1, zwart
12900
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 1,40 |
€ 11,12
€ 5,67
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar FAE 12920
M 10x1, wit
12920
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 1,40 |
€ 17,35
€ 9,55
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar FAE 12930
M 10x1, wit
12930
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 0,90 |
€ 14,93
€ 5,67
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,62
€ 7,19
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar EPS 1.800.219
M10x1
1.800.219
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,2 |
€ 12,46
€ 8,47
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,83
€ 10,83
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,61
€ 6,61
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar KW 500 140
M16x1,5
500 140
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,9 |
€ 9,49
€ 9,49
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,57
€ 8,57
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar BSG BSG 90-840-039
M10x1,0, groen, BSG 90-840-039
BSG 90-840-039
| Schakeldruk (bar) | 0 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Kleur | Groen |
| Componentennummer | BSG 90-840-039 |
€ 5,89
€ 5,48
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar BSG BSG 90-840-042
M 10x1, 24 mm, BSG 90-840-042, Transparant
BSG 90-840-042
| Schakeldruk tot [bar] | 0 |
| Schakeldruk van [bar] | 0 |
| Inbouwdiepte [mm] | 13 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Componentennummer | BSG 90-840-042 |
| Kleurmarkering | Transparant |
€ 3,30
€ 3,07
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Calorstat By Vernet OS3518
M14x1.5, gesloten sensorconstructie
OS3518
| Schakeldruk (bar) | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
€ 5,71
€ 3,25
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Calorstat By Vernet OS3569
M10x1.0, open sensorconstructie
OS3569
| Schakeldruk (bar) | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 8,91
€ 5,35
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Calorstat By Vernet OS3571
M10x1.0, open sensorconstructie
OS3571
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 13,66
€ 8,47
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Calorstat By Vernet OS3579
M10x1.0, open sensorconstructie
OS3579
| Schakeldruk (bar) | 1,8 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 8,32
€ 5,75
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Calorstat By Vernet OS3580
M16x1.5, open sensorconstructie
OS3580
| Schakeldruk (bar) | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 14,45
€ 8,95
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Calorstat By Vernet OS3636
M10x1.0, open sensorconstructie
OS3636
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 24,36
€ 15,10
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72003
038919081M, M 10 x 1
72003
| Voor OE nummer | 038919081M |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Druk (bar) | 0,9 |
€ 4,78
€ 4,02
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72004
06A919081J, M 10 x 1, zwart
72004
| Voor OE nummer | 06A919081J |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Druk (bar) | 1,4 |
€ 4,78
€ 4,02
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72005
028919081J, M 10 x 1
72005
| Voor OE nummer | 028919081J |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Druk (bar) | 0,25 |
€ 4,78
€ 4,02
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72009
047919081A, M 16 x 1,5
72009
| Voor OE nummer | 047919081A |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,9 |
€ 6,64
€ 5,84
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72011
M 10 x 1, zwart
72011
| Voor OE nummer | 0135420517 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Druk (bar) | 1,4 |
€ 4,01
€ 3,36
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72012
030919081C, M 10 x 1
72012
| Voor OE nummer | 030919081C |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Druk (bar) | 0,5 |
€ 5,17
€ 4,34
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72034
M 12 x 1,5
72034
| Voor OE nummer | 4431182 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,3 |
€ 5,60
€ 4,71
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72056
M14x1,5
72056
| Voor OE nummer | 60813321 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Druk (bar) | 0,6 |
€ 4,78
€ 4,02
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72073
M14X1,5 mm
72073
| Voor OE nummer | 4414599 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,29 |
| Druk (bar) tot | 0,53 |
€ 6,99
€ 5,88
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72100
M10x1, zwart
72100
| Voor OE nummer | 51155 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,4 |
€ 13,96
€ 12,43
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72104
04E919081A, M10x1, blauw
72104
| Voor OE nummer | 04E919081A |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 2,5 |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 11,66
€ 11,66
Tijdelijk uitverkocht
