Seat Oliedrukschakelaar
- -59%
- -60%
- -59%
- -13%
M10, wit
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 1,8 |
- -24%
M10, zwart
| Diameter [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,12 |
- -51%
M10, blauw
| Diameter [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 0,24 |
- -30%
Hydraulisch, M 10, Met afdichtring, D-vorm
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -62%
M 10, Met afdichtring, D-vorm, blauw
| Schakelpunt tot [bar] | 2,95 |
| Schakelpunt van [bar] | 2,15 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -72%
Hydraulisch, M 10, Met afdichtring, donkergroen
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Donkergroen |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -61%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,4
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 1,2 - 1,6
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -70%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,3
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -72%
Stekkeraansluiting, Sluiter, 1,2 - 1,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -69%
Stekkeraansluiting, Sluiter, 0,3 - 0,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -67%
Stekkeraansluiting, Opener, 0,15 - 0,3, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -71%
Stekkeraansluiting, Opener, 0,30 - 0,6, M14 x 1,5
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,30 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 0,3 - 0,5
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -66%
Stekkeraansluiting, Sluiter, 2,15 - 2,9, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 2,15 - 2,9 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -73%
M14 x 1,5, zwart, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 34 |
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Druk (bar) tot | 0,55 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
M10x1,0, groen, BSG 90-840-039
| Schakeldruk (bar) | 0 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Kleur | Groen |
| Componentennummer | BSG 90-840-039 |
- -7%
M 10x1, 24 mm, BSG 90-840-042, Transparant
| Schakeldruk tot [bar] | 0 |
| Schakeldruk van [bar] | 0 |
| Inbouwdiepte [mm] | 13 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Componentennummer | BSG 90-840-042 |
| Kleurmarkering | Transparant |
- -7%
M10 x 1, zwart, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 28,5 |
| Schakelpunt [bar] | 1,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 1,2 |
| Druk (bar) tot | 1,6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -56%
036 919 081 D, M10 x 1, groen, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 29 |
| Schakelpunt [bar] | 0,45 |
| Voor OE nummer | 036 919 081 D |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Groen |
| Druk (bar) van | 0,6 |
| Druk (bar) tot | 0,3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M10 x 1, bruin, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Schakelpunt [bar] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Druk (bar) van | 0,55 |
| Druk (bar) tot | 0,85 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M10 x 1, blauw, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Schakelpunt [bar] | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,35 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M10x1
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,2 |
- -32%
M16x1,5
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,9 |
