×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mazda Oliedrukschakelaar
Oliedrukschakelaar Delphi Diesel SW90026
1/8", zwart
SW90026
| Diameter [mm] | 27 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 27.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 4 |
€ 9,87
€ 8,00
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Delphi Diesel SW90047
1/8", zwart
SW90047
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 3 |
€ 10,06
€ 10,06
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Febi Bilstein 107767
1/8"
107767
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 44 |
€ 8,16
€ 8,16
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Swag 33 11 3868
1/4" - 18 NPT
33 11 3868
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 11,79
€ 7,90
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,97
€ 2,78
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 302 712
1/4" x 18 NPT, groen
302 712
| Schakeldruk (bar) | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 1 |
€ 14,98
€ 5,40
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 302 797
Hydraulisch, M 16, Met afdichtring, rechthoekig
302 797
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 16 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 22,12
€ 5,31
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 601 743
1/8 GAS, Platte stekker
601 743
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 19,15
€ 7,85
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V70-73-0005
1/8x28 BSPT, zwart, Zonder pakking
V70-73-0005
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Breedte [mm] | 56 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
€ 4,30
€ 6,45
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541047
Schroefaansluiting, Opener, 0,15 - 0,4, 1/4 x 18 NPTF
70541047
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 x 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 23,98
€ 6,96
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Jakoparts J5613007
Opener, M16 x 1,5, Met pakking
J5613007
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin, grijs |
€ 10,76
€ 3,44
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Dt Spare Parts 13.41510
1/4" x 18 NPT, 2 jaar garantie
13.41510
| Nettogewicht [g] | 39 |
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 22,66
€ 9,29
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Dt Spare Parts 13.43131
1/4" x 18 NPT, 2 jaar garantie
13.43131
| Nettogewicht [g] | 38 |
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 15,97
€ 6,55
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar BSG BSG 30-840-003
1/4x18 NPTF, BSG 30-840-003
BSG 30-840-003
| Schakeldruk (bar) | 0 |
| Schroefdraadmaat | 1/4x18 NPTF |
| Componentennummer | BSG 30-840-003 |
€ 6,92
€ 6,44
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar BSG BSG 40-840-002
Staal, BSG 40-840-002
BSG 40-840-002
| Gewicht [kg] | 0 |
| Materiaal | Staal |
| Componentennummer | BSG 40-840-002 |
€ 5,97
€ 5,54
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar KW 500 016
1/8 GAS
500 016
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
€ 8,49
€ 8,49
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar KW 500 148
3/8NPT
500 148
| Schroefdraadmaat | 3/8NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,5 |
€ 11,48
€ 11,48
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar KW 500 156
1/4-18NPT
500 156
| Schroefdraadmaat | 1/4-18NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
€ 11,64
€ 11,64
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar KW 500 188
1/8 GAS
500 188
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 1 |
€ 9,72
€ 9,72
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Blue Print ADT36602
1/8"
ADT36602
| Gewicht [kg] | 0,062 |
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 44 |
€ 8,16
€ 8,16
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,53
€ 4,67
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,85
€ 6,07
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar FAE 12240
1/8x28 BSP, zwart
12240
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,30 |
€ 14,83
€ 6,82
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,01
€ 7,68
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar FAE 12640
M 16x1,5, grijs
12640
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,50 |
€ 15,39
€ 6,92
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
