Mazda Oliedrukschakelaar
M16x1,5, bruin
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -51%
1/4x18 NPTF, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | 1/4x18 NPTF |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FNE2212J1A, M10x1,25, zwart
| Voor OE nummer | FNE2212J1A |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 1/8 GAS
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Druk (bar) | 0,4 |
OE EQUIVALENT, 1/8 GAS
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Druk (bar) | 0,4 |
OE EQUIVALENT
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 71742590 |
GENUINE, 1/4 - 18NPT
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,4 |
OE EQUIVALENT, M 16 x 1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
GENUINE, 37240-657-013, 1/8 Gas 24
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 37240-657-013 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 Gas 24 |
| Voor artikelnummer | 82.055 |
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -70%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -82%
Opener, 1/4-18NPT, groen
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | 1/4-18NPT |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
- -69%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Type stekker | Platte stekker |
- -70%
- -51%
- -3%
- -38%
- -47%
- -11%
1/4"x18NPTF, Zonder pakking, zwart
| Schroefdraadmaat | 1/4"x18NPTF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
1/8" BSPT, zwart
| Schakeldruk tot [bar] | 0,5 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
1/8" BSPT, zwart, Zonder pakking
| Schakeldruk tot [bar] | 0,4 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
1/8" BSPT, Zonder pakking
| Schakeldruk tot [bar] | 0,24 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,15 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
1/4x18 NPTF, groen
| Schroefdraadmaat | 1/4x18 NPTF |
| Kleur | Groen |
| Druk (bar) | 0,25 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M16x1,5, grijs, Neue Version
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Versie | Neue Version |
