×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Oliedrukschakelaar
Oliedrukschakelaar Calorstat By Vernet OS3580
M16x1.5, open sensorconstructie
OS3580
| Schakeldruk (bar) | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 14,45
€ 8,95
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Blue Print ADA106607
M14 x 1,5, zwart, Met afdichtring
ADA106607
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 9,27
€ 6,21
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
€ 7,44
€ 4,99
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Standard 51038
Hoekig, groen
51038
| Nettogewicht [kg] | 0,064 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,074 |
€ 77,44
€ 77,44
Tijdelijk uitverkocht
Oldiedrukschakelaar, stuurbekrachtiging Metzger 0910120
AM, 3/8"x24h UNF, blauw
0910120
| Versie | AM |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x24h UNF |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw |
€ 84,11
€ 84,11
Tijdelijk uitverkocht
Oldiedrukschakelaar, stuurbekrachtiging Metzger 0910121
Voor voertuigen met hydraulische stuurbekrachtiging, AM, rechthoekig, M12x1,75
0910121
| Uitvoering | Voor voertuigen met hydraulische stuurbekrachtiging |
| Versie | AM |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 61,20
€ 61,20
Tijdelijk uitverkocht
Oldiedrukschakelaar, stuurbekrachtiging Metzger 0910122
AM, 3/8" x UNF 24, zwart
0910122
| Versie | AM |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x UNF 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 58,12
€ 58,12
Tijdelijk uitverkocht
Oldiedrukschakelaar, stuurbekrachtiging Metzger 0910133
AM, M12x1, zwart
0910133
| Versie | AM |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
€ 62,13
€ 62,13
Tijdelijk uitverkocht
Oliedruksensor Swag 33 11 0445
M10 x 1,5
33 11 0445
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,1 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,48 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 46 |
€ 49,42
€ 32,13
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Swag 70 23 0001
M14 x 1,5, zwart, Met afdichtring
70 23 0001
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 9,27
€ 6,21
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar KW 500 017
1/8 GAS
500 017
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
€ 6,38
€ 6,38
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 306 069
Hydraulisch, 3/8" x 24H UNF, Met afdichtring, donkergroen
306 069
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 24H UNF |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Donkergroen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 43,25
€ 15,14
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541000
Sluiter, Platte stekkeraansluiting, 0,75 - 1,0, M10 x 1
70541000
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Werkdruk tot [bar] | 10 |
| Controlebereik [bar] | 0,75 - 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 28,98
€ 7,83
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541051
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 0,75 - 1,0
70541051
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,75 - 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 20,09
€ 5,42
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541074
Stekkeraansluiting, Sluiter, 0,55 - 0,8, M10 x 1
70541074
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,55 - 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 24,70
€ 6,91
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
