Ford Oliedrukschakelaar
0,15 - 0,35, Hydraulisch, M 10, Platte stekker
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,35 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -62%
1,2 - 1,6, Hydraulisch, M 10, Met afdichtring
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -62%
0,75 - 1,05, Hydraulisch, 1 469 771, 955 606 091 10
| Controlebereik [bar] | 0,75 - 1,05 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1 469 771, 955 606 091 10, 038 919 081M |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -64%
0,55 - 0,85, Hydraulisch, M 10, Met afdichtring
| Controlebereik [bar] | 0,55 - 0,85 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kleurmarkering | Bruin |
- -64%
1,2 - 1,6, Hydraulisch, M 10, Met afdichtring
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -64%
038919081M, M 10 x 1
| Voor OE nummer | 038919081M |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Druk (bar) | 0,9 |
- -16%
06A919081J, M 10 x 1, zwart
| Voor OE nummer | 06A919081J |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Druk (bar) | 1,4 |
- -16%
028919081J, M 10 x 1
| Voor OE nummer | 028919081J |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Druk (bar) | 0,25 |
- -16%
M 10 x 1, zwart
| Voor OE nummer | 0135420517 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Druk (bar) | 1,4 |
- -16%
1/4 - 18NPT
| Voor OE nummer | 1096320 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,6 |
- -16%
1/4 - 18NPT
| Voor OE nummer | 4176807 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,4 |
1/4 - 18NPT
| Voor OE nummer | 1066811 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -16%
M14X1,5 mm
| Voor OE nummer | 1371947 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 mm |
- -12%
252408996E, 1/8x28 BSPT
| Voor OE nummer | 252408996E |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Druk (bar) | 0,2 |
- -12%
1/8-27 NPT
| Voor OE nummer | 510050010800 |
| Schroefdraadmaat | 1/8-27 NPT |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -1%
M16 x 1,5
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
Sluiter, Geschroefd, Elektrisch hydraulisch, M16x1,5
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Schakeldruk (bar) | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
1,2 - 1,6, M10x1,0, zwart
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Kleur | Zwart |
0,15 - 0,35, M10x1,0, blauw, Met pakking
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,35 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
1,2 - 1,6, M10x1,0
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
M10x1,0, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,35 |
| Lengte [mm] | 51 |
0,75-1,05, M10x1
| Controlebereik [bar] | 0,75-1,05 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
- -38%
1/4 x 18 NPT
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 x 18 NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
Opener, 1/4 x 18 NPTF, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 x 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
1/4" x 18 NPT
| Schakeldruk (bar) | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
Opener, Met engelse draad, 1/4-18NPT, lichtblauw
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Draadtype | Met engelse draad |
| Schakeldruk (bar) | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | 1/4-18NPT |
| Kleur | Lichtblauw |
Zwart, Ovaal
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -8%
Geschroefd, M 16 x 1,5, zwart, Met pakking
| Schakeldruk (bar) | 0,6 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
M12x1,75, zwart, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M12x1,75 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
M12x1, zwart
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
10 x 1 mm, zwart
| Schakelpunt [bar] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 10 x 1 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 1 |
1/4x18 NPTF, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/4x18 NPTF |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -39%
