×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Oliedrukschakelaar
Oliedrukschakelaar Metzger 0910015
M 16x1,5, grijs, Met behuizing
0910015
| Schakeldruk tot [bar] | 0,68 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,39 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
€ 9,83
€ 9,83
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910022
M 14x1,5, zwart, Met pakkingen, OE
0910022
| Schakeldruk (bar) | 0,35 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Versie | OE |
| Voor artikelnummer | 2324051 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 11,20
€ 11,20
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910040
1/8x28 BSP
0910040
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Druk (bar) | 0,2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 11,76
€ 11,76
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910066
1/8 x 28 BSP, grijs
0910066
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,2 |
€ 12,40
€ 12,40
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910073
1/8x28 BSP
0910073
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,2 |
€ 12,17
€ 12,17
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910075
Rood
0910075
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Rood |
| Druk (bar) | 0,6 |
€ 15,52
€ 15,52
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910091
M 14x1,5, zwart, Zonder behuizing, Met pakkingen
0910091
| Schakeldruk tot [bar] | 0,5 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Versie | IAM |
€ 9,83
€ 9,83
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910101
Neue Version, M12x1,25, blauw
0910101
| Versie | Neue Version |
| Aantal contacten | 2 |
| Druk (bar) | 20 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 53,46
€ 53,46
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910102
M16x1,5, grijs, Neue Version
0910102
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Versie | Neue Version |
€ 11,88
€ 11,88
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910110
M12x1,25, wit, blauw
0910110
| Aantal contacten | 2 |
| Druk (bar) | 35 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Kleurmarkering | Wit |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 73,23
€ 73,23
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910112
M 14x1,5, zwart, Met pakkingen, IAM
0910112
| Schakeldruk (bar) | 0,35 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Versie | IAM |
| Voor artikelnummer | 2324051 |
€ 8,75
€ 8,75
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910114
M12x1,5, Oliefilterbehuizing
0910114
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Oliefilterbehuizing |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 67,42
€ 67,42
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910119
Krukkast
0910119
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Krukkast |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 86,74
€ 86,74
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Delphi Diesel SW90019
M16x1.5, blauw
SW90019
| Diameter [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 22.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 5 |
€ 14,25
€ 7,55
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Delphi Diesel SW90044
1/8"-28, grijs
SW90044
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-28 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,4 |
€ 14,83
€ 10,53
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 2324051
Oliedicht
2324051
| Aantal contacten | 1 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 1 |
| Kabellengte [mm] | 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Oliedicht |
| Voor artikelnummer | 0910098, 0910103, 0910093, 0910070, 0910022 |
€ 33,28
€ 33,28
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Kavo Parts EOP-5503
1/8 x 28 BSP
EOP-5503
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,2 |
€ 10,45
€ 8,47
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72071
M14X1,5 mm
72071
| Voor OE nummer | 0000113109 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 mm |
| Druk (bar) | 0,35 |
€ 6,64
€ 5,65
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 724 187
Hydraulisch, M12, Hoekig
724 187
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 126,58
€ 44,30
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910124
M16X1,5, Onder
0910124
| Schroefdraadmaat | M16X1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Inbouwplaats | Onder |
€ 17,21
€ 17,21
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910130
1/4x18NPT, groen, lichtgroen
0910130
| Totale lengte [mm] | 92,8 |
| Schroefdraadmaat | 1/4x18NPT |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Lichtgroen |
| Druk (bar) | 0,3 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 30,83
€ 30,83
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V42-73-0004
M16 x 1,5
V42-73-0004
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
€ 6,46
€ 8,47
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V42-73-0008
M16 x 1,5
V42-73-0008
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
€ 5,12
€ 7,16
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V42-73-0015
Blauw, M 12x1,25
V42-73-0015
| Kleurmarkering | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakeldruk (bar) | 35 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,25 |
| Druk (bar) | 35 |
€ 44,32
€ 50,97
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V95-73-0003
M18 x 1,5, Met pakking
V95-73-0003
| Schakeldruk (bar) | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
€ 15,34
€ 15,34
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V95-73-0004
Opener, 1/8" GAS, zwart, M 24
V95-73-0004
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" GAS |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | M 24 |
€ 5,15
€ 7,27
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541076
Stekkeraansluiting, Opener, 0,30 - 0,6, M14 x 1,5
70541076
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,30 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 20,63
€ 6,61
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Dt Spare Parts 13.41510
1/4" x 18 NPT, 2 jaar garantie
13.41510
| Nettogewicht [g] | 39 |
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 22,66
€ 9,29
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Dt Spare Parts 7.80131
M14 x 1,5, zwart, 2 jaar garantie
7.80131
| Nettogewicht [g] | 34 |
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Druk (bar) tot | 0,55 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 16,95
€ 7,28
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,16
€ 5,66
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
