Citroën Oliedrukschakelaar
M16x1,5
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Met kabel, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel, Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Lengte [mm] | 55 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" - 18 NPT, zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,58 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,42 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,58 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,42 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 45 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, blauw
| Schakelpunt [bar] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 46 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, bruin
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -51%
1/4" - 18 NPT, zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -33%
M12 x 1,5, rechthoekig
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Lengte [mm] | 54 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, paars, 21 mm
| Voor OE nummer | 9677899580 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kleurmarkering | Paars |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Kleur | Blauw |
| Buitendraad [mm] | M12x1,25 |
| Druk (bar) | 20 |
- -34%
OE EQUIVALENT, M 16 x 1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,6 |
OE EQUIVALENT, M 16 x 1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
OE EQUIVALENT, M 16 x 1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
OE EQUIVALENT, 1/4 - 18NPT
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,4 |
OE EQUIVALENT, 1131 K4, 1/8x28h
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Voor OE nummer | 1131 K4 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28h |
| Voor artikelnummer | 82.042 |
GENUINE, M14X1,5 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 mm |
OE EQUIVALENT, M14x1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
Opener, 1/8 GAS, grijs
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Opener, 1/8 x 28 BSP
| Schakelpunt tot [bar] | 0,3 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
- -70%
- -47%
- -11%
1/4" x 18 NPTF, zwart, wit
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
| Druk (bar) | 0,5 |
M 16x1,5, zwart, Zonder behuizing, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,6 |
