Renault Nokkenas positiesensor
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -64%
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 290 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 240 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -70%
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -38%
Geluidsensor
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 37,9 |
- -79%
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -65%
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Hoogte [mm] | 32 |
- -56%
Geluidsensor
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 28 |
- -79%
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -64%
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -59%
237316J902, zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Gewicht [g] | 31,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237316J902 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -65%
Zwart, 23731JA11A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 25,7 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 23731JA11A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 237313LM1A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 23,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237313LM1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Wit, Geluidsensor, Met kabel
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 115,1 |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7439146108 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Kabellengte [mm] | 120 |
- -64%
Zwart, 23731DB00A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 29 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 23731DB00A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -64%
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 33,1 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4433633 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 237310776R, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 23,2 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237310776R |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -64%
Zwart, 237311KC1A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 25,7 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237311KC1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 23731ED02A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 25,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 23731ED02A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 29 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 93198004 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -64%
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Gewicht [g] | 46,4 |
| Voor OE nummer | 97174899 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Weerstand [Ohm] | 2200 |
- -65%
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Gewicht [g] | 56,6 |
| Voor OE nummer | 8200187804 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Weerstand [Ohm] | 740 |
- -65%
- -61%
237313LM1A, Geluidsensor, Ovaal
| Voor OE nummer | 237313LM1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
23731ED02D, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 23731ED02D |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -17%
1920AE, Geluidsensor, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 1920AE |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 19,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
2376000QAC, Geluidsensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 2376000QAC |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
2379800Q0B, Inductie sensor, Zonder kabel, blauw
| Voor OE nummer | 2379800Q0B |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Blauw |
Inductie sensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 6236600 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Geluidsensor, rechthoekig, wit
| Voor OE nummer | 7439146108 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Stekkerkleur | Wit |
- -12%
070907601A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 070907601A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -2%
Geluidsensor, Zonder kabel, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 064847189010 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Inductie sensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 13627799452 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
