×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Nokkenas positiesensor
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS571
Zwart, 237311KC1A, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS571
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 25,7 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237311KC1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 72,42
€ 25,35
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS572
Zwart, 23731ED02A, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS572
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 25,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 23731ED02A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 91,55
€ 32,04
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS576
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS576
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 29 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 93198004 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 55,19
€ 19,87
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Krukas positiesensor Motorad 1KR502
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
1KR502
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Gewicht [g] | 46,4 |
| Voor OE nummer | 97174899 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Weerstand [Ohm] | 2200 |
€ 73,34
€ 25,66
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Krukas positiesensor Motorad 1KR534
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
1KR534
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Gewicht [g] | 56,6 |
| Voor OE nummer | 8200187804 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Weerstand [Ohm] | 740 |
€ 63,09
€ 22,08
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 118,99
€ 59,50
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor FAE 79159
Geluidsensor, zwart
79159
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 100,10
€ 44,04
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Krukas positiesensor FAE 79160
Inductie sensor, zwart
79160
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 66,48
€ 31,91
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Toerentalsensor FAE 79251
Inductie sensor, Zonder kabel, zwart
79251
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 83,90
€ 33,57
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor FAE 79260
Geluidsensor, Met kabel
79260
| Lengte [mm] | 180 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 260,17
€ 106,67
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 121,73
€ 47,47
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor FAE 79306
Geluidsensor, zwart
79306
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 95,93
€ 47,01
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor FAE 79352
Inductie sensor, Zonder kabel
79352
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
€ 131,68
€ 57,95
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor FAE 79360
Geluidsensor, zwart
79360
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,8 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 112,23
€ 41,53
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 175,80
€ 38,67
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor FAE 79448
Geluidsensor, zwart
79448
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 159,19
€ 63,67
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Dt Spare Parts 6.27360
2 jaar garantie
6.27360
| Nettogewicht [g] | 21 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 152,54
€ 61,02
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Dt Spare Parts 6.27364
2 jaar garantie
6.27364
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 129,46
€ 38,84
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
€ 98,51
€ 38,42
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Meat Doria 871089
237313LM1A, Geluidsensor, Ovaal
871089
| Voor OE nummer | 237313LM1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 25,56
€ 25,56
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Meat Doria 871140
23731ED02D, Zonder kabel, Ovaal
871140
| Voor OE nummer | 23731ED02D |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 29,21
€ 24,25
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Vemo V22-72-0027
Grijs, Geluidsensor, Met afdichtring, Zonder kabel
V22-72-0027
| Weerstand [kOhm] | 33,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Kleur | Grijs |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 19,5 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Zonder kabel |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Aantal contacten | 3 |
€ 36,41
€ 44,78
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0064
CS0064
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 47,2 |
€ 42,47
€ 19,54
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
