Volkswagen Alarmlicht schakelaar
BSG 90-860-089, Drukactivering
| Componentennummer | BSG 90-860-089 |
| Verpakkingsdiepte [cm] | 9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Lengte [mm] | 87 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal contacten | 7 |
| Besturingstype | Drukactivering |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Midden, Instrumentenpaneel, Kantelactivering
| Inbouwplaats | Midden, Instrumentenpaneel |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -42%
Zwart, 6x 21, voor voertuigen met trekhaak, Drukactivering
| Kleur | Zwart |
| Nominaal vermogen [W] | 6x 21 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aantal contacten | 7 |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd relais |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -64%
Zwart, 4x 21, Drukactivering, Met ingebouwd relais
| Kleur | Zwart |
| Nominaal vermogen [W] | 4x 21 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aantal contacten | 7 |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd relais |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
Zwart, Met ingebouwd relais
| Kleur | Zwart |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aantal contacten | 7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd relais |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Met relais, Instrumentenpaneel, rood, zwart/wit
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met relais |
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Kleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
- -59%
Zwart, Kunststofbehuizing, 7 x 6,3 mm, Geclipst
| Behuizingskleur | Zwart |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aansluittechniek | 7 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Geclipst |
- -73%
Zwart, Kunststofbehuizing, 4 x 1,6 mm, Geclipst
| Behuizingskleur | Zwart |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aansluittechniek | 4 x 1,6 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Geclipst |
- -85%
Zwart, Kunststofbehuizing, 7 x 6,3 mm, Geclipst
| Behuizingskleur | Zwart |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aansluittechniek | 7 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Geclipst |
- -75%
Zwart, Kunststofbehuizing, 4 x 1,6 mm, Geclipst
| Behuizingskleur | Zwart |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aansluittechniek | 4 x 1,6 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Geclipst |
- -72%
Met relais, Instrumentenpaneel, rood, zwart/wit
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met relais |
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Kleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -33%
Electrisch, zwart
| Werkwijze | Electrisch |
| Kleur | Zwart |
Electrisch, zwart
| Werkwijze | Electrisch |
| Kleur | Zwart |
Vierkantvormig, voor voertuigen zonder trekhaak
| Vorm | Vierkantvormig |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
Voor voertuigen zonder cruise-control, Met knipperfunctie
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder cruise-control |
| Aantal contacten | 13 |
| Combi-schakelfunctie | Met knipperfunctie |
Voor voertuigen zonder cruise-control, Met knipperfunctie
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder cruise-control |
| Aantal contacten | 13 |
| Combi-schakelfunctie | Met knipperfunctie |
Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie
| Combi-schakelfunctie | Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie |
| Aantal aansluitingen | 13 |
Voor voertuigen zonder trekhaak, Drukactivering
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Besturingstype | Drukactivering |
Voor voertuigen met trekhaak, niet voor naderhand ingebouwde installaties
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor naderhand ingebouwde installaties |
Rood, voor voertuigen zonder trekhaak, voor naderhand ingebouwde installaties
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Aantal contacten | 7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor naderhand ingebouwde installaties |
Rood, Geclipst
| Kleurcode | 300 |
| Kleur | Rood |
| Monteerwijze | Geclipst |
Vierkantvormig, rechthoekig, zwart, 4 x 21
| Vorm | Vierkantvormig, rechthoekig |
| Kleur | Zwart |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 x 21 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 44 |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Aantal contacten | 7 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Combi-schakelfunctie | Met knipperfunctie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd relais |
Kunststof, zwart, Geclipst, 161 953 235 B
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Voor OE nummer | 161 953 235 B |
| Aantal contacten | 7 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -32%
Rechthoekig, zwart, Geclipst, Drukactivering
| Werkspanning (V) | 12 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Kleur | Zwart |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lengte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Aantal contacten | 7 |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Combi-schakelfunctie | Met knipperfunctie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd relais |
Vierkantvormig, zwart, Kantelactivering
| Vorm | Vierkantvormig |
| Kleur | Zwart |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal contacten | 8 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -7%
