Alarmlicht schakelaar online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Alarmlicht schakelaar van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Instrumentenpaneel, Kunststof, rood, zwart
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met relais, Instrumentenpaneel, zwart, Toetsactivering
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met relais |
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -51%
- -63%
Midden, Instrumentenpaneel, Kantelactivering
| Inbouwplaats | Midden, Instrumentenpaneel |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rood, zwart, Kantelactivering
| Kleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rood, zwart, Kantelactivering
| Kleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met relais, Instrumentenpaneel, zwart
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met relais |
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Kleur | Zwart |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met relais, Instrumentenpaneel, Kunststof, rood
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met relais |
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Rood, zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7700308821 |
| Aantal contacten | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoekig, Instrumentenpaneel, 4 x 21, rood
| Vorm | Driehoekig |
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Nominaal vermogen [W] | 4 x 21 |
| Schakelaarverlichting | Rood |
| Kleurcode | 302 |
| Kleur | Rood |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd relais |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoekig, zwart, Toetsactivering
| Vorm | Driehoekig |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 4 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met relais, Instrumentenpaneel, Kunststof, rood
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met relais |
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoekig, 4 + 2 x 21, Instrumentenpaneel, 01C
| Vorm | Driehoekig |
| Nominaal vermogen [W] | 4 + 2 x 21 |
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Kleurcode | 01C |
| Kleur | Zwart |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak, voor voertuigen met trekhaak |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd relais |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Halogeen, Zonder gloeilampen, J, Inbouw
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lamptype | J |
| Monteerwijze | Inbouw |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood, Halogeen, 30b, Drukactivering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schakelaarverlichting | Rood |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Klem | 30b |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | W1,2W |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rood, Halogeen, Drukactivering, W1,2W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schakelaarverlichting | Rood |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | W1,2W |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met comfort functie, Inbouw
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Monteerwijze | Inbouw |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met comfort functie, Inbouw
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Monteerwijze | Inbouw |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met comfort functie, Inbouw
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Monteerwijze | Inbouw |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met comfort functie, Inbouw
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Aantal aansluitingen | 9 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Monteerwijze | Inbouw |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met comfort functie, rood, Inbouw
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Kleurmarkering | Rood |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Monteerwijze | Inbouw |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Met pal, Met gloeilamp, rood, met waarschuwknippersysteem
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal, Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Combi-schakelfunctie | Met waarschuwknippersysteem, Aan/Uit schakelaar |
| Inbouwdiepte [mm] | 34 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Lamptype | T5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verzilverde contacten |
| Type stekker | Platte stekker |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 67 |
| Belastbaarheid bij 12V | 20 A |
| Monteerwijze | Schroefring |
| Belastbaarheit bij 24V | 10 A |
| Aansluittechniek | 7 x 6,3 mm |
| Besturingstype | Drukactivering |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, rood, zwart/wit, Toetsactivering
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Instrumentenpaneel, Kunststof, zwart, Toetsactivering
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Instrumentenpaneel, Kunststof, zwart, Drukactivering
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Instrumentenpaneel, zwart, Drukactivering
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Instrumentenpaneel, Kunststof, zwart, Drukactivering
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met controlelamp |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Instrumentenpaneel, zwart, Drukactivering, Met controlelamp
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met controlelamp |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rood, Toetsactivering
| Behuizingskleur | Rood |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
