Kentekenverlichting online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Kentekenverlichting van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
Zwart, wit, LED
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 32, 9 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Lamptype | LED |
- -59%
Zwart, rechts, Links, C5W
| Diepte [mm] | 62 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Breedte [mm] | 97 |
| Hoogte [mm] | 61,8 |
| Lamptype | C5W |
- -39%
- -56%
- -56%
TL57 SAEL 90 DOT, E1 22819, zwart, Achter
| Controleteken | TL57 SAEL 90 DOT, E1 22819 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Achter, rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Breedte [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Type stekker | Platte stekker |
- -59%
Aan beide zijden, Met LED, Paar, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | W5W, LED |
- -65%
LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
- -65%
Aan beide zijden, Met LED, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -7%
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -65%
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -65%
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -65%
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -65%
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -65%
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -65%
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -65%
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -65%
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -65%
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -65%
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | W5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,60 |
| Breedte [cm] | 3,10 |
| Lengte [cm] | 8,80 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | W5W |
BA15s, ADR/GGVS getest, Kunststof, Opbouw
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Steek wielbouten (mm) | 5,4 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Diepte [mm] | 57 |
| Gatafstand [mm] | 72 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Breedte [mm] | 106 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Materiaal | Kunststof |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Type stekker | Platte stekker |
- -64%
ADR/GGVS getest, Kunststof, PG-verschroefd, R10W
| Diepte [mm] | 53,3 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Breedte [mm] | 101 |
| Hoogte [mm] | 58,2 |
| Materiaal | Kunststof |
| Monteerwijze | PG-verschroefd |
| Lamptype | R10W |
- -65%
AMP Connector 1,5, ADR/GGVS getest, Kunststof, Opbouw
| Diepte [mm] | 53,3 |
| Aansluittechniek | AMP Connector 1,5 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Breedte [mm] | 101 |
| Hoogte [mm] | 58,2 |
| Materiaal | Kunststof |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | R10W |
- -65%
R10W, 2 jaar garantie, 12-24 V
| 0451 | R10W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Type | 12-24 V |
- -53%
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -35%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met E-keurmerk
| Gewicht [kg] | 0,099 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
- -51%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 142 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
LED, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 131 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lamptype | LED |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
2 jaar garantie
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 25 |
- -59%
