Kentekenverlichting online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Kentekenverlichting van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 384 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -62%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Voor OE nummer | 1732840 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 113,5 |
| Voor OE nummer | 4388315 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Aan beide zijden, 81.25225.6182, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 95 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 81.25225.6182 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
C5W, 2 jaar garantie, Achter, Met gloeilamp
| 0451 | C5W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 30 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -62%
C5W, 2 jaar garantie, Met gloeilamp
| 0451 | C5W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 67 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -52%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 16 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
949 540 0104, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 152,5 |
| Voor OE nummer | 949 540 0104 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -40%
Aan beide zijden, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 197 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 1301368 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -72%
R10W, 2 jaar garantie, Voor, P21W, 12/24 V
| 0451 | R10W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 91 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Type | P21W, 12/24 V |
- -52%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 62 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 1526448 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Aan beide zijden, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 103 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -49%
W5W, 2 jaar garantie
| 0451 | W5W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 25 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -60%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 138 |
| Artikelnummer paar | 7.25391 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -63%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 138 |
| Artikelnummer paar | 7.25390 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -62%
9844 9391, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 47 |
| Voor OE nummer | 9844 9391 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -63%
5 0032 5883, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 325 |
| Voor OE nummer | 5 0032 5883 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
R10W, 2 jaar garantie, 12-24 V
| 0451 | R10W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Type | 12-24 V |
- -53%
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -35%
ECE-getest, Aan beide zijden, Met gloeilamp, BSG 30-818-001
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 30-818-001 |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, Met gloeilamp, BSG 30-818-003, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 30-818-003 |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, Geclipst, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lamptype | C5W |
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
E-Typ geprüft, Links, Geclipst, C5W
| Controleteken | E-Typ geprüft |
| Inbouwplaats | Links |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lamptype | C5W |
E-Typ geprüft, Links, Halogeen, Geclipst
| Controleteken | E-Typ geprüft |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Lamptype | C5W |
