Peugeot Stuurhuis
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Klin, 70mm MOTOR, GEN. I, Electrisch
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 45 |
| Totale lengte [mm] | 1340 |
| Specificatie | 70mm MOTOR, GEN. I |
| Werkwijze | Electrisch |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,59 |
- -54%
M14 x 1.5 mm MALE, Manueel, voor voertuigen met stuur links, Zonder koppelstang
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5 mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koppelstang |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, Getande stuuras, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 1124 |
| Werkwijze | Manueel |
| Sturen | Getande stuuras |
| Lengte [mm] | 1124 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Met binnendraad, Manueel, 2 jaar garantie
| Draadtype | Met binnendraad |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Manueel, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 1194 |
| Werkwijze | Manueel |
| Lengte [mm] | 1194 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Platte stekkeraansluiting, 165x13"/175x14", Manueel, 2 jaar garantie
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Bandenmaat | 165x13"/175x14" |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M16 x 1.5mm MALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Slag [mm] | 160 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Slag [mm] | 144 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Slag [mm] | 144 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Slag [mm] | 150 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
Grijs, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 1295 |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -69%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 10120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -86%
2 jaar garantie, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 14160 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
- -61%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,3 |
| Lengte [mm] | 1180 |
- -66%
